Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

llek

Alicia, ty mas akoze patent na rozum? Keby si sem chodila skutocne s cielom niekomu pomoct, tak by si uz aspon zakladatelke temy Atke dala pokoj. Ona zalozila temu, tak je slusne brat na nu ohlad. Ona je ta co sa v tejto teme trapi kvoli mame. Ak by si dobre citala, tak po na liecbe CHT a RT sa jej mamtke polepsilo a znasa to dobre. Bud tolerantna a akceptuj to. Nie je to tvoja mama. Kazdy na z nas ma pravo na svoj nazor a ma pravo ho aj slusnou formou vyjadrit, s tym neurobis nic. Absolutna pravda neexsituje, ani jediny spravny nazor. Dolezite je vediet sa pre nieco rozhodnut a to je potom to spravne pre daneho jedinca. Pani sa nakoniec rozhodla pre liecbu CHT a RT a jej stav sa zlepsil. Tak ju nebudeme my presviedcat, ze sa rozhodla zle.Keby sa jej polepsilo na Graviole, tak by to povazovala za spravne a tak by sa aj liecila.

alicia

nadejka,
žiadne otázky som nepostrehla, ale postrehla som to, že aj moje príspevky boli vymazané.

odpovedam,
dávam ti za pravdu, Atkin posledný príspevok som zle pochopila,tak je dobre že tú chemoterapiu mamka dobre zvláda.
Ale ona ma tiež lichotivo nenazvala.
Keď urobím chybu priznám ju.

koceľ, to bol preklep. Ty o čom píšeš prosím? Okrem toho že stále vŕtaš do RNG? Najviac ma naštvalo, keď si ho v príspevku na predošlej strane vyzval naivne" RNG tak napíš ako sa lieči rakovina." Pritom táto téma tu už rezonuje roky, RNG tu popísal nespočetné množstvo príspevkov na túto tému a ty to dobre všetko zrejme vieš,ak vieš o téme s vitamínom C. A iste aj vieš že RNG pochádza zo Slovenska.

Nadejka

Alicia vzdy citas len tak ,ako ti to vyhovuje,spravne to pochopila odpovedam pretoze atkinej maminke sa stav zhorsil po uzivani doplnov a vtedy sa rozhodla,ze nemoze dalej hazardovat s maminkinym zdravim a rozhodli sa ist do nemocnice.Uistujem ta ,ze chemo zvlada dobre.Ci ty tomu veris álebo neveris, tvoja vec, len vzdy si najdes len to, co ti vyhovuje.Zvlastne na tom je, ze ked som ti v prispevkoch polozila par otazok nikdy si na ne neodpovedala a boli aj rychlo vymazane.

odpovedam

alicia, atka nepise, ze po brani chemo sa stav jej mamky zhorsil. to pisala o stave po uzivani doplnkov. az nasledne sli na chemo.

odpovedam

ivka, tu nejde o to, ze by mal byt niekto zaslepeni. Ako ty vies, ze tvoje zdroje su tie "spravne"? Pozeram, ze v KE na oddeleni naturalnej mediciny (ked som tam bola ja sa tak volalo) uz nepracuje jeden doktor, je tam uz iny. No poviem ti pravdu, mne jeho rady nepomohli. Kazal mi konzumovat hmyz a hovoril mi o tom, ako mlieko zahlienuje. Nuz, mlieko nezahlienuje, je to mytus, takisto, ako nie je pravda, ze mlieko zabranuje vstrebavaniu vapnika. v spolocnoti jednoducho koluje vela dezinformacii a nepresnych udajov a su ludia, ktori toto siria dalej, opat bez overenia.

ja sa pytam: preco sa aj lekari nevzdelavaju dalej? Preco nevyhladavaju nove studie, nove medicinske postupy? Preco nechodia na konerencie a kongresy, kde sa mozu okamzite dozvediet o novinkach a nemusia cakat na publikacie?

Potom ani takyto lekar pacientovi nepomoze. dalsim problemom su liecitelia, ktori ani medicinsky diplom nemaju, pripadne optiky, ktore si podnikanie neeviduju v kategorii zdravotnych pomocok, ale ako montaz ocnych pomocok (kvoli tomu). 3/4 slovenskych optik nevyhovuju zakonnym kriteriam a preto mnohi slovaci nosia zle dioptrie.

Co sa tyka vyzivovych doplnkov, nie ucinky vsetkych z nich su overene a testovane. Liek musi splnat prisne kriteria, no doplnok nie. tam staci predpokladany ucinok - nemusi byt teda dokazany. A firmy vyrabajuce doplnky to ani nerobia, pretoze vyskum je drahy a mohlo by sa stat, ze sa ucinok nepotvrdi.

Ja sama uzivam doplnky, ved preco nie? ale velmi si vyberam, ktore uzijem. Ak je dokazane, ze nieco ucinok nema, no naco to budem kupovat? radsej si vyberiem liecbu alebo terapiu, ktora pozadovany ucinok ma. I za cenu moznosti vyskytu neziaducich ucinkov.

Preto nevid problem tak jednoznacne. Chyba je na strane ako lekarov, tak pacientov i firiem vyrabajucich doplnky. Kazdy z nich chce zarobit a zaroven usetrit. Jedinym opatrenim je kontrola, overovanie a vzdelavanie. Bohuzial, tie nesu svoje nedostatky takisto.

alicia

kozeľ,
nauč sa čítať,
jedným z tých provokatérov si ty, hlavne voči RNG,a netýka sa to Atky.
Píšem len fakty-pokiaľ som dobre čítala Atka najprv liečila mamku rôznymi doplnkami takým množstvom, že zdravý človek by tú hromadu nezvládol. Potom ju liečili chemoterapeuticky a teraz píše že je na tom zle, že sa jej stav zhoršil.
Tak teraz sa k chemoterapii vyjadrite vy jej zástancovia. Prečo sa Atkinej mame pohoršilo?

Môj názor je že ani jedno ani druhé, ale liečba dokopy môže zachrániť človeka. Chemoterapia ničí zdravé bunky rovnako ako choré. A tu vidím možnosti doplňujúcej liečby, napr. zelený jačmeň, ovocie,šťavy a sú aj komplexné výživové doplnky, ktoré urýchľujú regeneráciu a prípadná ďalšia chemo...sa ľahšie znáša a hlavne aby sa nehodili metastázy.

Ty nechodíš do lekární? Ešte si tam nevidel nikoho kupovať doplnky výživy? Myslíš že sú užitočné len pri liečbe rakoviny?
Napíšeš aj takú blbosť, že jedlo je na jedenie a nie na liečbu. No ako u koho. Kto sa napcháva hranolčekami a rezňami, tak toho iste to jedlo neuzdraví. Nájdi si literatúru o liečbe stravou a netrep hlúposti.

Ivka 1

Dnes som volala do Košic,chcela som vybaviť osobnú konzultáciu u pána primára odd.prírodnej medicíny a liečebnej výživy pre onkologického pacienta. Má všetky termíny obsadené až do konca júna. O pomoc ho žiadajú onkologickí pacienti,ktorí majú za sebou chemoterapie a radioterapie . Ich stav je veľmi vážny, tak prosím vás o čom sa to tu vlastne bsvíme ? Vy ste fakt všetci tak zaslepení ? Neverím,že nepotrebujete vedieť aj o iných formách pomoci alebo ju zatiaľ ešte chvála bohu nepotrebujete. Želám vám hodne zdravia aby ste ju ani nikdy nepotrebovali.

koceľ

RNG ale som rád že propaguješ výživové doplnky, treba alternatívu a konkurenciu. Ale "life is life", a ľudia chcú výsledky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina alternativna liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk