Partner na urovni - skúsenosti ?

jan sjdfhg

Tu je navod na zrušenie platby na zoznamkach spoznajme sa, flirtkontakt a pod.
Vyhladas www.cgbilling.com , zvolis polozku unsubscribe or cancel amembership zadas do prveho riadku poslednich sest cisel tvojej karty , do tretieho riadku vlozis svoj email kam ti chodil spravi a ktorim si sa prihlasoval na stranke flirtkontakt das submit a otvori sa ti celi prehlad pladbi . vkolomke ktoru tam uvidis zvolis canacel .... a submit a mas cele odosielanie pladbi zrusene. Potom ti pride email ze ti konci clenstvo ten a ten datum a hotovo.

zoznamena

Este: vrele to doporucujem este jednu radu z Mira Veseleho. Neskrtnut cloveka, ktory by inak vyhovoval, po prvom stretnuti. Zasadne a bez debaty, s nadejnymi sa treba stretnut aspon dvakrat. Na prvykrat byvaju ludia nesvoji, zahriaknuti, je im trapne. Cim slusnejsi clovek, tym mensia je pravdepodobnost, ze vas oslni. Hypertroficke ego take problemy nema.

MarekX

Inak neviem či som to tu písal, ale ja som si na partnernaurovni zrušil platené členstvo a nebol v tom najmenší problém, takže v tomto boli seriózni. Čo mi ale stále vŕta v hlave sú fiktívne profily, podla mňa bez lístka sa ani vietor nepohne. Teda opačne :-))) Bez vetra... skrátka kúsok pravdy asi na tom bude. Jediným liekom je snažiť sa stretnúť už po pár dňoch, max. týždňoch písania. Ak opačná strana nemá záujem tak to môže byť naozaj fake/operátor alebo nejaká pipka/týpek čo sa len nudí alebo si niečo dokazuje. To sa dá vycítiť.
pistek: dobre si to všetko napísala, keby mal každý single vytetované na čele že je sám, hneď by bolo zoznamovanie lahšie. Ono je niekedy trochu unavujúce dobýjať srdce a potom sa dozvedieť že už dávno niekomu patrí... a liezť niekomu do kapusty sa medzi gentlemanmi nenosí. Keď môžu manželia nosiť obrúčky tak hadam aj nezadaní ludia by sa mohli nejakou maličkosťou odlišovať :-)
jamrk: moja adresa je Marek001zavinaczmail.sk, môžeš napísať do akého levelu si už pokročila, snáď to nebude také hrozné

zoznamena

Premyslam o platenych zoznamkach.
Moze to byt dobry biznis. Napisu ti operatorky, vidis, ze ti prisiel odkaz a ak nezaplatis, necitas, nekomunikujes. Obcas sa tam moze objavit aj odkaz od realnej osoby, ale to nerozoznas.
Dokonca je v ich obchodnom zaujme, aby si sa nezoznamil. Aby si bol co najdlhsie na ich stranke. Ak su to prasce, kludne mozu tvoje zoznamovanie s realnymi osobami sabotovat .. ufff, tfuj.

A ja ze preco mi do mailu stale chodi, ze mi na ich zoznamke niekto nechal odkaz. Spominam si, raz daaavno som sa zaregistrovala, odtial maju mailovu adresu. Par uzivatelov som si mohla pozriet a tusim aj osebe cosi napisat .. uz si nepamatam ani svoj nick. Na dalsie kroky bolo treba platene clenstvo a to som si nezaplatila. Spominam si, ich podmienky som v rychlosti preletela a nepochopila a viac som sa k nim uz nevratila. Okrem ineho ani uz nebol dovod (jeden kus mi staci :-).

pistek

Myslim si to iste co MarekX..
Tiez som tam bola, uz len ten vstupny dotaznik bol des...ked som tam nemala fotku, tak nic moc a ked som si tam fotky dala tak to ma uz zas az obtazovalo.. Ak si tam nezaplatis vip clenstvo tak si tam ozaj ani neskrtnes atd. Ja uz som to tam zrusila. Na FB nie som, to je pre mna zabijak casu, som akurat na pokeci.. Kazdy len hovori o reale ale co ten real znamena? Vsak denne clovek moze stretavat desiatky stovky ludi tak rozne a moze ti byt aj niekto sympaticky ale co z toho? Vsak na cele nikto nenosi vycapene som single, som zadany, som atd atd...a zas mas zastavovat ludi a pytat sa ako na tom v sukromi je? A to chodievam rozne, cestujem, chodim si aj zasportovat, chodim na plavaren kupka ci kupele, na koncerty, umenie kultura a ine ale tam je takmer vsade kazdy s niekym. Ja tiez chodievam s kamaratkami, alebo aj sama obcas, ale ako hovorim...nevies, ci je niekto volny alebo zadany. A to neraz po cloveku cumia okukuju usmievaju flirtuju aj taki ludia, co vidiet, ze su tam s niekym spolu popareni su zadani spolu a oni veselo flirtuju akoby sa nechumelilo..
A zas ja moc na vyzor nedavam, ale kto aky je, ci by sme si mali vobec co povedat, ci by sme si rozumeli sedeli vyhovovali, mat spolocne zaujmy atd, podobny nazor na podstatne ale i menej podstatne atd atd..

zoznamena

datelinka, este dodam: ak sa rozhodnes pre platenu zoznamku, tak postup, co popisuje nizsie geronimo_svk sa mi zda rozumny.
Niekedy to vyskusam, ked nebudem chciet posktynut udaje viazane na kartu :-)
gerinimo, diky

zoznamena

Ja som sa zoznamila cez zoznamku.
Mam takto 2v1 (kamarata a milenca) vyse 5 rokov.
Bolo to na www.spolu.sk. Bolo to bezplatne. Predtym som si pozorne precitala stranky Mira Veseleho, mal tam niekolko kapitol o zoznamovani cez zoznamky. Vdaka mu, veeelice uzitocne citanie!
V profile nic nepredstieraj.
Je fakt, ze sa prihlasil veru vselikto, ale neva. Tazkych blbov odfiltrujes uz vdaka odkazom.
S nadejnymi doporucujem nepustit sa do dlheho vypisovania. Ak vyhovuju zakladne parametre, treba sa stretnut. Opakujem: siahodlhe vypisovanie je strata casu, treba sa stretnut. Samozrejme, v kaviarni, cukrarni,.. ziadna vecera, ziadny park, ziadni znami. Verejne neutralne miesto.
Najprv mi to bolo trapne a bala som sa, ale povedala som si No a co? Ten druhy sa citi zhruba rovnako. Spoznala som zopar aj zaujimavych ludi a dozvedela som sa, co som nevedela.
Nazivo vidis, ci by sa ti chlapik pozdaval, co a ako hovori. Navyse, nazivo sa horsie klame (internet znesie hocico). Aj on ta vidi, pocuje. Ak sa ti pozdava, vymenit si tel.c., maily. A uvidi sa. Klidek.
Ak sa ti nepozdava (alebo nevies), povies, ze ostavate na kontakte na zoznamke. Nic sa nedeje.
Doporucujem pred prvymi stretnutiami dat doma a lebo kamaratke vediet, ze mas stretko s neznamym a nechat im udaje, ktore vies.
Niektori chlapi ti do zoznamky hned daju telefon a pytaju tvoj. Doporucujem nedat. Jednej SIM som sa musela vzdat kvoli otravovatelovi.
Ja som si navyse s kamaratkou dohovorila, ze mi po cca pol az hodine zavola a ulahci mi rychly unik, ak bude dotycny uplne od veci (vyhovoris sa, ze musis odist, zaplatis za seba a miznes).

Datelinka, neboj, zoznamka je dobra vec. Len to chce trpezlivost a vediet, ze bude treba prehadzat tony hlusiny. Drzim ti palce.

jamrk

MarekX: samozrejme že sa môžem ozvať, len ja som už o nejaký level staršia, ale úprimné slovo a objatie mi tiež chýba.... preto tá moja otázka.

miki24

zatracujú, lebo je to strata času. zoznámi sa a hodí sa k sebe nielen v internetovom, ale i v reálnom svete len pár ľudí. osobne som si to skúsil a povedal som si, že cez net nikdy viac. mne sa páči spoznávanie ľudí v reálnom svete. navyše na internete nebaví ma tráviť veľa času a radšej si dám nejaký šport, alebo na nejaký kulturné prípadne športové podujatie si výjdem. tento mesiac idem si zmerať sily so silnými introvertami v šachu. bude to prvýkrát a som zvedavý akú zábavu to prinesie.