Poraďte mi prosím nejaký dobrý make-up

Miriam2412

Ahoj, ja už dlhšie používam Dermacol Caviar Long Stay. Je to make-up s korektorom na vrchnáku. Vždy mám po ňom krásnu pleť a dlho vydrží. Jeho cena je okolo 12-14€. Záleží od drogérie.

TIRIRI

neviem aky make up potrebujes,
ale ak kryci tak skus : dermacol cover up..len sa porad v predajni o odtieni, lebo su bud ruzove, biele alebo moc tmave..ale pouzivaj len akokorektor..zakryje vsetko!! a vydrzi neskutoccne dlho a je lacny...

paradny kryje aj dermablend od vichy, ja mam 25 nude..

ale taky make up, dobre kryci, a cenovo vyodny su od dermacolu 24h , max factor ma jeden fajn make up..alebo skus klasiku od gosh

Petra88

Mne osobne vyhovuje Maybelline Affinitone, je jemný, hydratačný a cenovo dostupný myslím si...Ale vieš, záleží od tvojej pleti a čo očakávaš od make upu. Hm?

rhea

ja pouziavm teraz z Oriflame Perfect fusion, to je moj top, pekne kryje, zjednoti, mam taku sviezu pokozku a kedze ja mam suchu plet, taku hydratovanu mam a ani mi nerobi zmolky okolo nosa, co mi ine robili aj po peelingu..a ma aj uv faktor..za malo penazi vela muziky

sona30

ahoj Ednna, ja pouzivam uz dlho Dior, Diorskin Nude, 030. je drahsi, ale jednoznacne stoji za to. vela ludi sa ma pyta, ze kam chodim ku kozmeticke, ked mam taku peknu plet... a ja ku kozmeticke nechodim, lebo nemam cas. za vsetko moze tento makeup. je naozaj vyborny. vo fanne stoji okolo 55 eur, ale mne vydrzi aj rok a to sa licim denne. vrelo odporucam. radsej jeden poriadny ako skusat milion inych a v podstate ta to nakoniec vyjde rovnako. pozdravujem ta.