Vyradenie mliečnych výrobkov v jedálnička kvôli akné

Príspevok v téme: Vyradenie mliečnych výrobkov v jedálnička kvôli akné
Lucia141

Ahoj, mám 15 a už niekoľko rokov trpím ťažkou formou akné. Skúšala som už všeličo, ale takmer nič sa nezlepšuje. Zo všetkých strán počujem niečo na moju pleť, aj keď to nie je myslené zle. Dosť často kvôli tomu plačem, v oveľa menšej miere chodím medzi veľké množstvo ľudí ako predtým, pretože sa hanbím. Rozhodla som sa, že by som skúsila stravu bez mliečnych výrobkov, ale je to pre mňa nepredstaviteľné-mliečne výrobky jem takmer stále, neviem si predstaviť fungovať bez jogurtu či syra... Máte s týmto nejaké skúsenosti, alebo iné rady ohľadom akné?

GoFruit

Ale moze to urychlit. Nech si da na zaciatok aj posty 1 den az 3 a nech si da jablkovu dietu - iba jablka 3 dni aspon vkuse. 4 este lepsie. A vynechat tie mliecne vyrobky urcite a vynechat sladkosti a najlepsie aj muku....

lucia7894

ahoj, určite odporúčam, ja som sa trápila so stredne ťažkým acne papulopustulosa asi 6 rokov ... mala som dorýpaú celú tvár, bez aknecoloru som ani nevyšla medzi ľudí a aj tak to bolo vidno... teraz som už polroka bez akýchkoľvek mliečnych výrobkov /a kontrolujem aj zleženie polotovarov ktoré kupujem/ a mám konečne čistú pleť akú som nemala už hrozne dlho, a to som chodila ku kožnej , brala antikoncepciu , skúšala rôznu kozmetiku aj prírodné prostriedky ... mlieko je skutočne veľké svinstvo, silný alergén a pre žiadneho živočícha nie je normálne piť mlieko počas celého života

redka

ved to len vyskusaj dajme tomu na dva tyzdne alebo mesiac... to zvladnes.. a ak sa nic neudeje tak ich jedz dalej... mozno ti nesposobuje problem mlieko.... mozno je to muka... cukor...