Ignoruje ma moj priateľ

Príspevok v téme: Ignoruje ma moj priateľ
fronculka

ahojte, neviem si pomocť, s mojim priateľom sme spolu len rok a pol čakame malinke uz o dva tyzdne sa ma narodiť. Začiatok nášho vzťahu bol priam rozprávkovy vravel mi ze keby som bola tehotna tak sa odomna nepohne ze mi bude oporou, a teraz je to pravy opak ignoruje ma ked sa rozplacem tak ma pošle kade lahšie.Naletela som sladkym slovam? Vobec sa eciim takto šťastna a myslim že ani pre male to niej dobre... nemam sa komu vyrozpravať, jemu chodia kamarati vyrehoce sa s nimi pride domou uteka ku sestre ku bratovy a ja som cely den zavreta v jednej izbycke vynudena :( fakt z neviem co mam robit co mu mam povedat ako pohrozit, nic nechcem len aby si ma viac vazil.....

fronculka

viem ze to bolo hned a priskoro ale neublizim niekomu nevinnemu za nasu hlupost... stalo sa uz to spet nevratim :( niesom z tych co zamilovanost vyprcha len tak, to vsetko co mi nataral zo zaciatku kazdej zene by to lichotilo a neverim ze nejaka by odolala kazda chce romantckeho muza ale teraz uz nepocuvam o romantike ale o peniazoch ze kym nebude viac penazi tak mu nejde sa zmenit spet aky bol, vsetko mi pridulen prazdne vyhovorky

kabel

neviem, nakolko sa v tvojom prejave voci nemu prejavuju tehotenske hormony, lebo vtedy zvykne prepinat aj zenam, ktore su inak normalne a pomerne racionalne...ale muz by matke svojho dietata urcite nemal hovorit, ze jej jebe. Ked ta nelubi, aspon zakladnu uctu by voci tebe mohol mat. A to Irsko nejako nepovazujem za dobry napad, lenze ked tam pojde sam, tazko sa budete davat opat dokopy, lebo neverim, ze je to rodinny a verny typ chlapa...lenze byt v Irsku sama, s dojcatom a muzom, ktory neposkytuje podporu, to bude pre tvoju psychiku takmer samovrazda.

kabel

uvidime, dokedy ti zamilovanost vydrzi, pretoze ta jeho uz zjavne vyprchala...to ste museli hned miesit dieta??? do akeho vztahu a rodinneho prostredia ho chces priviest?

fronculka

bojim sa aj toho ze ked to takto uz je ze si najde inu a ja s dietatko a bez neho si neviem predstavyt zivot, do irska vyskusam ist vsak letenska spet nieje tak draha, neskutocne vela krat som sa s nim skusala o tom rozpravat tak mi povie ze mi s prepacenim j.be.
kupil mi psa aby som mu dala s udajnymi somarinami pokoj, vobec sa ma ani nesnazi pochopit, ono je to vlastne takto: on je polovycny cigan ja biela, koli tomu ze som sa rozhodla pre neho prisla som o otca ktory ma uz vidiet nechce, niekory ludia ma odsudili zato, ale ja ho neskutocne milujem neviem si pomoct, o vela som prenho prisla a on si to aj tak nevazi fakt bud som uplne hlupa alebo uz neviem

pandorica

Musíš sa s ním porozprávať o tom ako sa cítiš a aj o tom, že máš strach ísť s ním do toho írska.A možnoo by mal ísť najprv on sám a ty s bábätkom neskôr, keď si všetko v hlave urovnáš.

fronculka

byvame spolu ten rok, pristahovala som sa ku nemu vsetko bolo vporiadku, jeho argument na to ze ma ignoruje je ze somnou biju hormony.... mame vsetko co chceme dokonca v maji odchadzame byvat do Irska aj tam za rodinou, ja kedze som sa k nemu pristahovala nepoznam sem nikoho, nikam ma nechce ani pustit zevraj sa omna boji, insie vychodisko ako su 4 steny nemam, strasne sa bojim ze pojdeme do irska a tam som skoncila ze to bude este horsie, najviac ma mrzi to ze nanom nieje vidiet nejaku radost z malinkeho jedine po com tuzi su peniaze peniaze peniaze... dakedy sme bez seba nemohli vydrzat a teraz namna uplne kasle, mam dojem ze jeho strach vtedy spocval z toho ze si ma neudrzi teraz ked vidi ze som tehotna tak nema strach ze omna pride a robi si co sa mu zapaci

Martitinka

Skús aj ty niekam ísť, napríklad k rodine, či k nejakej kamarátke. Môj priateľ je tiež pomerne vyťažený, či pracovne, alebo koníčkami, a ja akosi žiadne nemám.

kabel

na to si mala mysliet pred plodenim decka, moja...ak nemate spolocne byvanie, tak amen. Ked ty ledva vydrzis v malej izbe, tak cakas, ze on sa tam bude tlacit s tebou?