Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikonove prsia

Príspevok v téme: Silikonove prsia
jajakarinka

Ahojte chystam sa k dr.cervenovi na silikonove prsia opku mam1aprila....... podstupila som u neho aj mastopexiu aj horne a dolne viecka .....ak mate otazky kludne sa pytajte rada odpoviem......je to super odbornik a aj ako clovek je super citila som sa u neho v ordinacii ako doma a terazsi otvoril novu kliniku kde to je na velmi vysokej urovni:-)

Chrisiana

a to akože môžem povedať, že moja sestra nie je ani zďaleka nejaká hrdinka, že by prežila každú bolesť alebo čo. Na niektoré veci je aj fest citlivá, ale keď ona toto zvládla ako hrdinka, tak myslím, že všetko sa to dá zvládnuť. Predsa len žena ma tak na dosah novú budúcnosť :)

dadusdus

Chrisiana je to tak proste, lebo toto je vec, ktorá ti od základov zmení život. Inak žena začne sama seba vnímať a inak ju začne vnímať aj okolie a predsa len to sebavedomie a ten v podstate nový život je veľkou motiváciou :)

gabrieeelka

Chrisiana to máš proste tak, keď po niečom veľmi túžiš, tak ideš za tým aj cez mŕtvoly. Aspoň teda u nás sa to tak hovorí. Takže tá bolesť je fakt nič a dá sa to zvládnuť ľavou zadnou. A predsa len povedzme si ako sa veci majú my zvládneme toho oveľa viac ako muži ;)

Chrisiana

dadusdus presne toto je vec, ktorú povedala aj sestra, že tá bolesť tam je ale dá sa to vydržať. A najmä keď si žena spomenie na ten výsledok aký ju čaká, keď sa všetko pekne zahojí, tak to je také dosť motivujúce, že aj na bolesť zabudneš :) aspoň teda podľa slov mojej drahej sestry :)

dadusdus

Zvedavá koľko trvajú bolesti? Tie prvé dni po zákroku sú také, že sa cítiš inak. Trošku to pobolieva, ale osobne ja som už zažila aj väčšiu bolesť ako bola po zákroku, ale keby náhodou máš pocit, že to nezvládaš, tak si môžeš dať kľudne tabletku proti bolesti, malo by sa ti uľaviť. A potom už ten štvrtý, piaty deň a potom každý ďalší už je to lepšie ;)

Veronika879

Zvedavá ahoj :) trápia ťa tie isté otázky, ktoré trápili aj mňa. Keďže už mám termín zákroku, tak už viacero vecí ohľadne zákroku viem. Vyšetrenia sa pred zákrokom musia urobiť mnohé, keďže ide o celkovú anestéziu, ale to so všetkým ťa oboznámia na konzultácii a myslím, že z tých vyšetrení netreba mať nejako obavy. No čo sa týka lekára, tak pýtaš sa z okolia TT tam ti moc osobne nepomôžem, lebo som sa rozhodla pre kliniku v KE, ale môžem ti povedať, že myslím, že za dobrým lekárom sa oplatí aj cestovať ;)

zvedava25

ahojte baby! chcem sa spytat neviete nahodou z vlastnej skusenosti poradit dobreho doktora z Trnavy ? chcela by som o zakroku vediet čo najviac ake sa robia pred zakrokom vyšetrenia kolko po zakroku ste boli ok a kolko trvaju bolesti? dakujeeem

Erika14s

Chrisiana veru ano doslo mi to konecne. Trvalo to ze? Podstatne bolo si uvedomit, ze ked teraz do toho nepojdem tak sa k tomuuz asi nikdy nedostanem. A myslim, ze neskor by ma to mrzelo, ze som do toho nesla. Konzultacia je uz davno za mnou. Teda davno ako davno no :) uz len zakrok a budem snad tou najstastnejsou zenou :)

Chrisiana

Erika, konečne ti niektoré veci došli a uvedomila si si, že keď niečo chceš tak si musíš za tým bezhlavo ísť. Keď už raz si o niečom presvedčená, tak to ide :) teda aj už budeš riešiť konzultáciu a veci ohľadom samotého zákroku, čo?

dadusdus

Veronika o výhodách tohto zákroku nepresvedčíš ženu, ktorá je zásadne proti. To je proste normálne. Musela by sa dostať do podobnej situácie ako my tu aby pochopila, prečo sme do tohto zákroku šli a čo nám zabezpečil.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikonove prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk