Používate výživové doplnky? Aké?

Príspevok v téme: Používate výživové doplnky? Aké?
andrejka33

Ahojte! Veľmi by ma zaujímalo aké výživové doplnky používate a prípadne kvôli čomu. Ja by som chcela zaradiť nejaké na trávenie a na zlepšenie kvality vlasov/nechtov, viete s čím by som mala začať? Budem rada za každý tip. Inak asi to budem objednávať odtiaĽto: -odkaz odstránený- nemáte s touto stránkou niekto skúsenosť? ďakujem!

ela_g1

ja použivam teraz novinku ( slovenská firma ) , ale vysledok super! ja chodím aj na crossfti, tazke treningy ale použiva aj moja mamka ked ma bolesti klbov .. aj perfektný na vlasy a nechty :))))) tento powerlogy.com

Zidanicek

Ja ti odporucam toto
-odkaz odstránený-
Budeš mat potom dostatočnú hmotnosť a nemusíš sa takýmito zbytočnosťami zaoberat

Dari-nka15

Ahoj,
Mne sa veľmi osvečil doplnok fykotín. začala som po jedo barní pomaly chudnutí a aj chuť do jedla sa zmernila.
-odkaz odstránený-
tu som si ho kúpila :D

Dúfam že ti to pomôže :D

ela_g1

ja robím Crossfit, ťažké treningy a tiež problémy nechty vlasy a pod. hladala som dosť dlho ale momentálne mam maximálnu spokojnosť so slovenskou firmou, ktorá predáva kolagen protein powerlogy.com ... ale aj počas bežneho dna moja mamka použiva a vlasy sa jej ovela zlepšili :) taky dalsí všeliek pre mna :)

vitaminy doplnky

Už polroka beriem vitamíny, ktoré objednávam z pilulka.sk Musím povedať že mi to veľmi pomáha a našiel som k tomu aj zľavou -odkaz odstránený-

ANGEL-DEMON

trávenie sa upravuje vhodnou stravou, treba jesť vela zeleniny a nebudes mat problem, vlákninu, vlocky, jogurty...
a na vlasy su TOP revalid

David23

Ahoj ja používam hlavne vitamínové doplnky.

Tu je aj odkaz so zľavou kde si ich ja kupujem.

-odkaz odstránený-

Ivaa

momentálne užívam multivitamín pre ženy biotechusa.....je tam tých vitamínov vela....a cítim, že to pomáha....a green trio od medicol na trávenie....som stále vystresovaná a potom ani na záchode to nie je bohvie čo...ovocie a zelenina mi s týmto problemom nikdy nejako nepomáhali.....ale toto je iné....stálo ma to okolo 15 e 540 tabliet...je to na 3 mesiace....kto má problém s trávením tak len odporúčam...
a ešte je super vitamín c od kompavy....