Bolo dobre a zasa sa to vratilo!

Príspevok v téme: Bolo dobre a zasa sa to vratilo!
He Is A Legend

Ahojte. Dlho som tu nebol lebo som to nepotreboval ale odvcera zasa niake divne stavy dneska aj atak slabsi prisiel a to uz som sa citil dobre vela sa toho u mna zmenilo za co som tejto PP aj vdacny ale nechapem preco zrazu z nicoho nic sa mi to vratilo.. Mate s tym niekdo taketo skusenosti ?? :// prestavam verit ze niekedy prestanem brat " Sertralin Actavis " AD ......... Pokecajte niekdo o tom pomoze mi to dakujem

heislegend

Ahoj no beriem ich cca pol roka a nevysadzal som ich všetko bolo v pohode a teraz sa mi vratili stavy dlho som nemal problém a zrazu to prepuklo preto neviem či sa to stáva bezne a je mi to ľúto keďže som robil všetko pre to aby som bol v pohode .... Ty tiet neriea ad ? Dakujem za odpisanie

Bruno333

Dorian:
Vies tak antidepresiva vyvijaju vedci a medici, ktori sa tym zaoberaju odborne, takze neviem ake rady chces rozdavat chorym ludom, asi nejake babske recepty. Takych uz bolo, skoda len ze nefunguje nic na prirodnej baze, depresie totiz vytvarame neprirodzenym stylom zivota, takze prirodne veci nepomozu.

Bruno333

Ahoj,
Sertralin Actavis je dobre antidepresivum zo skupiny SSRI, cize vyuziva hlavne serotonin v mozgu na maximum.
Nenapisal si ako dlho si to bral, a ci si to nahodou aj nevysadil ked uz bolo dobre...to je to najhorsie co mozes urobit, vtedy sa to vzdy vrati...
Ak Ti to pomaha ber to co najdlhsie, ak nie, skusaj ine AD, nejake urcite zaberie.
Tak ako mame kazdy inu krvnu skupinu, tak aj hormonalny system v mozgu je iny...preto aj ked su vsetky AD ucinne, kazdemu zaberie ine, no zatial sa neprislo na to, preco. Preto bohuzial musime skusat dovtedy kym nieco nezaberie.
Co sa tyka brania, neboj sa brat to kludne aj dlhodobo, je to vzdy lepsie ako mat depresie,prip.PP.
Su ludia co to beru cely zivot a nic na tom nie je. Keby si mal nizky tlak alebo problemy so srdcom, alebo hocico ine, tiez beries do smrti lieky a nepride Ti to divne.