vlhkost tam dole:)

bosorenka

Veď to je úplne normálne že si vlhká, a on to vie! Baba prosto vlhne, a chlapovi je to len príjemné, keď vie že ťa dokáže vzrušiť!!!

jirkaa

Mno my mame trochu jinaci problem. Se vzrusenim nemame problem, prave ze moje holka je tam vecinou tak moc vlhka, ze to klouze az moc lehce a to pak nejni zadny treni a to pak skoro nic necejtim, a to pak docela lehko uvadam.. Nevi nekdo co s tim?

karcoolka

ja napr.som strasne sucha a niekedy zase dost vlhka...ale neviem preco...ci je to vo mne ako psychika alebo kde:( ale partner ma vzdy vzrusoval aj ma vzrusuje...neviete mi poradit?

domuska

ella. ja som na zaciatku mala z toho tiez zly pocit a vzdy som utekala na wc s lactacitovymi obruskami a teraz sa mi to zda smiesne...chlapom sa to paci,to mi ver a pri sexe je to vyhoda...lahsie do teba vnikne a nepotrebujes lubrikant...

miki21

no ja mam opacny problem ja praveze na zaciatku som byvavala velmi vlhka ale teraz...po 3 rokoch vztahu skoro nic...asi ma uz tak priatel nevzrusuje ako predtym...;o(

kuk

Tommi. Vlhkost nie je az taka zanmak vzrusenia... Ja mam s tym problem, nemam tam skoro nikdy vlkost, jedine tak cez plodne dni co nie je bohvie aka vyhra. Ale ak tam je, tak je priatel vo vytrzeni a hned musi ochutnat...

karpinka

ver mi, že chalan bude nadsený, že tam dole priam \\\\\\\"tečieš\ \\\\\\" , este som nebola s chlapom ktorý by sa nato sťažoval. tak sa nehanbi, neni sa začo, je to prirodzené