Bitka u žien

Príspevok v téme: Bitka u žien
lala_svk

mam otazku.. uz ste sa niekedy pobili s inou ženou? alebo ste zensku bitku niekedy videli? v piatok na diskoteke ma totizto jedna "dáma" doslova vyprovokovala k tomu, aby som jej jednu "strelila" .. predtym do mna bez dovodu asi trikrát sotila,atd.. ked som sa jej spytala, čo to ma znamenat, vynadala mi a pluvla mi do tvare..tak inak sa snad ani reagovat nedalo..pytam sa preto,či je to normálne alebo som jediná, ktorá si skočila do vlasov s druhou ženou..dakujem

hanka9

Ja vykladam a konkretizujem LEN TO, co je napisane - uvedene v trestnom zakone § 25

nic viac a nic menej !

P.s- VZDY JE DOBRE VEDIET, CO HOVORI ZAKON.

montečúčo

hanka9

pozor na zakony, nefunguju tak, ako si ich vykladas ty, ale vid toto

www.google.sk

sme na slovensku, prava a spravodlivosti sa tu nedomozes len tak, takze smola no.

ono sa tu nedomozes NIJAK a nicoho.

montečúčo

ale zazil, aj co mi takmer vypichla oko, ale co si pomozem s bitkou? neodstane sa, ked to vratim fackou, je ine, ked zautoci, to by som "spaficikoval" ale zenu inak, ako muza. jediny pripad kedy by som na zenu fakt brutalne zautocil, kedy by mi bolo jedno ake nasledky (better to be judged by 12 than carried by 6), ak by ona zautocila na moju rodinu s umyslom jej ublizit. viacmenej to plati to iste s muzmi, nepotrebujem riesit sudne navstevy nasledne, zivot neni ako film, ze podme sa pobit, jeden zub stoji cez 1000eur, takze.. a nepotrebujem sa potom pozerat sa cez rameno, ci sa nechce na mne alebo mojej rodine pomstit. toto je vhonde riesit ako 14-16rocny, nie ako dospeli ludia.

hanka9

Ak ta STRKALA a ty si sa nebranila (svedkovia by to potvrdili)
a zacala branit vtedy, ak by si bola sama ohrozena a dostala do nebezpecenstva (napr. za tebou je voda, jama atd)
a vylepila by si jej aj styri, tak je aj po stranke zakona vsetko OK.

No a ty si tak ucinila takze je vsetko OK

montečúčo

tak zena+zena moze byt, ale chlap+zena radsej ne :D
aj ked mna zeny bili, ale mna to skor steklilo :D nemozem si pomoct :D

hanka9

Pri tychto "veciach" a to obzvlast na verejnosti treba byt velmi-velmi opatrny, lebo lahko sa moze stat

ze sa clovek ocitne pred sudcom

no a zaznam v registri trestov nie je bohvieco

P.s- o tom, proti comu a kedy sa mozno branit, akym sposobom atd atd ( vtedy to nie je trestny cin) hovori myslim § 25 trestneho zakona. Rozmenene na drobne, facku PODLA zakona nemozno dat osobe, ktora ma slovne uraza a takisto nemozno dat osobe, ktora ma strka...