Hrozné stavy z neznámeho pôvodu

Príspevok v téme: Hrozné stavy z neznámeho pôvodu
bonnie2929

Dobrý večer,
už zopár mesiacov mávam také ako to ja nazývam zvláštne stavy, ktoré inak neviem pomenovať a strašne mi strpčujú život. Zatiaľ som nebola u žiadneho lekára, pretože netuším z čoho to môže byť. A teraz čo mi je: z ničoho nič dostanem hrozný tlak a bolesť medzi lopatky, mám pocit, že sa mi lámu kosti a stláčajú sa mi dokopy a nechce to prestať a postupne to naberá na intenzite, až dostanem z toho hrozný tlak do hlavy, mám pocit, že odpadnem, celá tvár mi zčervenie až som brontová, urobia sa mi červené fľaky na hrudi a úplne ma začnú akoby poty oblievať..ale teda ten tlak v chrbte je najhorší a proste to nechce povoliť ani keď si hocijako hovorím, že nič sa nedeje, nič mi nieje...neviem prečo, ale najčastejšie to mám v škole, keď idem niekam z niekým, ale aj len tak doma...a napr. aj dnes v škole som sa tak cítila, taktiež cestou domov a keď už som si doma ľahla do postele tak to prestalo...ale zase sú aj dni keď mi je napr. v tej škole dobre, alebo to mám len v takej miernejšej intenzite, že sa s tým dá ešte existovať...
netušíte niekto, prosím vás, čo mi môže byť? kam s tým ísť??

RNG

Tetania nie je psychologicka choroba, aj ked ju lekari casto za nu mylne povazuju. Je to nedostatok vodicov elektrickeho prudu v nervoch, tj kationov(kovy, mineraly) a anionov(najma CO2)

bonnie2929

Tiez som rozmyslala, ze by to mohlo mat aj psychicky povod ako je napr. panicka porucha ako pises, ale tak co som citala tak ta sa inak prejavuje...a necitim sa, ze by som bola psychicky chora

bonnie2929

Ja by som aj isla k mojej doktorke ale je mi trapne zacat jej nieco taketo rozpravat..ved viete aky su niektori doktori..nezajem

bonnie2929

a ešte som zabudla spomenúť, že keď sa takto cítim, mám aj vysoký tlak, ktorý je inak ideálny a tiež taká zvláštnosť, že keď vtedy napr. sedím, tak nedokážem obsedieť, úplne mám pocit ako keby všetko vo mne behalo alebo ako by som to povedala a keď sa zase postavím, tak zas mám pocit, akoby sa mi hlava trochu točila...už som zúfalá z toho