Depresia

Príspevok v téme: Depresia
nina_33

Ahojte.V poslednej dobe mavam strasne depky,ci uz zo skoly alebo z pocasia atd.Vzdy ked mam depku tak si dorezem ruky,potom sa upokojim a je to uz fajn...niekedy sa mi vsak depka dostavi len tak,aj ked nemam ziadne problemy no jednoducho sa mi nechce zit..mavate niekto podobne stavy??...ako to riesite?dakujem

sponka

Každu depku niečo naštartuje,hľadaj v hlave čo to bolo.Rieš ten problem.Lenže keď tebe pride depka len tak ako pišeš,tak ťa potom bavi sebaukajanie.....tomu neprislucha slovo depka...Nina najdi si frajera

sponka

Každy nezamestnany ma hraničnu poruchu osobnosti,lebo si nevie najsť pracu?bude nadavať na štat a rezať si ruky?

annemary

sponka- ked si to zažilamala by si poradit a povzbudit ledi a nie ich kritizovat a este viac deptať tvojimi neempatickými názormi.
Takže nevieš o čom to je, lebo inak by si ludom pisala normálne veci a nenadávala im

sponka

ale prešla,vychodiska su len ich treba hľadať a hlavne neľutovať sa.Keď už ľutovať tak to svoje telo dorezane,lebo za to že nosi sprostu hlavu nemože.

annemary

sponka- pohotovost nepomoze este ta vysmeju.
Depresia je dosť ťažká diagnoza a celkovo aj choroba, lenže doktori si z toho robia srandu
-asi si to nezazila.
Nahodou rezanie fajne uvolnuje, pretoze ludia ktorí taketo stavy nemaju nic nechapu.
V tomto štáte je dodrbané úplne všetko od školstva, cez vzťahy a prácu až po zdravotníctvo tak aký ma vlastne celý náš život zmysel? ODPOVED- žiadny.
Človek sa snaží nájsť prácu za každých okolností, robil by hocičo ale nikde Vás nechcú a to máte vysokú školu, takžee
celé je to veľké trápenie v začarovanom kruhu z ktorého jediným riešením pre všetkých je SMRŤ.