Chudnutie z vysokej vahy

Weri

Ja som dnes nejedla akosi veľa a zdravo ale kedže ma čakaju moje dni, tak mám strašnú chuť na sladké takže si občas mlsnem z nutelly :D bohužiaľ nezdržím sa ale potom makam cvičim ako šialena, inak sledujem, že mi idú dole centimetre a váha sa kýve, poprípade stojí. Keď cvičíte merajte si ich a na váhu sa až tak nesústreďte, bude to lepšie ;)

ektoplazma

No, tak dneska:
raňajky: polka celozrnného rožka s trochou balkánskeho syra + olivový olej
desiata: jablko
obed: škvarková nátierka (vegánska z cibulových škvarkov) s paprikou a druhou polkou celozrnného rožka
jedna kocka 70% čokolády ku káve
večera: zeleninový šalát (šalát, rajčina, uhorka, paprika, pór, cesnak, sušené rajčiny) s balkánskym syrom a mozarellou

Weri

Ja si napríklad zapisujem čo zjem, a pekelne to sledujem ...veľa vody a čo som sa dočítala, vždy pred jedlom treba si dať 3-5 dcl vody aby sa žaludok nafúkoll a tak menej spapaš... :) treba metabolizmus naštartovať a veľa bielkovín príjmať

nathalia8

natali,
ja viem že herbalife je velmi drahé,niekedy som pila tie koktejly,a všeličo iné.nie kazdý má na to,ale neodsudzujem.

ektoplazma

Weri za to sa nehanbi no žial sa to tak vyvinulo tak s tým treba bojovať :) Na mňa nejako doľahla kríza. Ak by ste chceli, by sme si sem mohli písať čo sme dnes zjedli, možno by to malo motivačný efekt :)

0vecka

2 zuzanecka737 no sak ok ako xces ja len hovorim ze sa to da :) ak sa chce... to ze mas na obsah jedalnicka iny nazor ako ja je uplne ok...

natali136

Ahojte, vsetci, ktory chcete a mate chut zlepsit svoje zdravie :), Som konzultantka, a poradca v oblasti zdravej vyzivy, a v programoch chudnutia priberania a pod. Ak by ste sa o tom chceli dozvediet nieco viac kontaktujte ma na email. nataliihnatova@gmail.com, odpisem na cokolvek, popripade ak by mal niekto naozaj vazny zaujem kvalitnu vyzivu a chcel by sa zapojit do neakeho programu, napiste mi, odpisem, poradim, mozme spravit Skype hovor , vysvetlim :) V nasom centre ktore pracuje s produktami Herbalife, v Bratislave, robime tak tiez okrem poradenstva aj analyzu tela, zmeriame tuky, kosti svaly vodu,atd. vsetko pekne vysvetlim, a mozem vam ukazat skvele vysledky, o ludi sa aj nadalej zaujimame, akym zmenam postupuje, .a nieje to ani drahe, vysledkami sa zarucujem 100%, strasne vela ludom to pomohlo,:), takisto aj mne, .kludne ma kontaktujte na maily alebo tel. c 0907 590 129. s pozdravom Natali :)

zuzanecka737

0vecka
Keďže nám začali robiť v práci rôzne šaláty (+ kedže celý deň sedím pri pc aspoň sa prejdem na obed) tak mi to vyhovuje :) a ryžu ani zemiaky k masu nejem cez týždeň, max. v nedeľu keď varím a aj to v minimálne množstvo.

0vecka

2 zuzanecka737
nieco kuracie + zeleninu a ryzu alebo zemiaky si varim ked rano vstanem ... a kym odidem tak su hotove... mam ten varic na ryzu...