Potrebujem kamarátov!

Príspevok v téme: Potrebujem kamarátov!
čučka85

Ahojte, viem že je tu podobných tém veľa, ale... Ja neviem čo mám robiť. Mám 17 rokov a nemám žiadnych kamarátov, ničomu sa nevenujem. Od malička som sa venovala tancu, mala som veľa kamošiek, prestala som, kamarátstva sa ukončili...Ako si nájsť nových kamarátov? Potrebujem niekoho, s kým by som vybehla hocikedy von, do kina, na zmrzku. Problém je určite vo mne pretože som tichá, ale za to ja nemôžem, chcela by som nájsť niekoho kto je ako ja. Ako? Cez záľuby a aktivity? Ja žiadne nemám...na športy príliš nie som, hudobné nástroje tiež nie. Ale už to takto nevydržím, potrebujem niekoho, potrebujem niekam chodiť, nie len každý deň do školy a domov. Prosím ak si to niekto prečítate, poradíte mi? :/ Vdaka.

joro

Ja tiež potrebujem kamaráta ani za svet sa nikto nehlási už som tu nechal tolkokrat mail a furt nič ale tu sa asi nenajde nič tu má každy problém tak asi budem hladať v inom svete

čučka85

Jedinou takou mojou zalubou je varenie/pečeni, čo je dosť divná záluba, a tým si asi kamarátov nenájdem :/

čučka85

No ved práveže ked nemám záujmy, tak sa nemám kde s niekým zoznnámiť. Tak nepoznáte nejakú zoznamku? alebo čo mám teda skusiť, kvoli tomu si mám vymyslieť nejaké záujmy? ...

joro

travka máš pravdu komunikovať udržiavať nejake kontakty je ťažké ja sam sa ťažko zoznamujem ale nejak musí začať inač sa sám doma zblázni a bude to horšie a horšie medzi ludí treba ísť nemusí mať zaujmy ale kde najde kamaratov

travka

nechapem, preco kazdy defaultne odpoveda na podobne temy prispevkami typu najdi si kamaratov cez zaluby. je tam vacsia sanca, ze si clovek najde kamarata znameho, s kym bude zdielat nadsenie pre podobne veci, ale aj tak, ak nie je schopny komunikovat a kontakt udrziavat, nepomozu ani zaluby ani nic. to su odpovede od ludi, ktori nieco podobne nikdy nezazili, aj ked chapem, ze chcu pomoct... toto je mozno cesta, ale v pripade ze ju clovek vyskusa, zisti ze nikam nevedie.

joro

Ahoj skús pokračovať tam kde si skončila iny druh tanca trebars ja chodím / v Ba / na salsu ludia na začiatku hodiny sú bez nálady a keď končime tak sa nechce ísť nikomu domov a už nemám 20 r. a som chlap po 40 je tam super dá sa tam najsť super ludí