posadnuty sexom?

Príspevok v téme: posadnuty sexom?
zuzicka

Moj priatel to chce stale robit...sme spolu vyse roka a mna to zacina unavovat. V poslednej dobe uz ani nepocitujem vzrusenie, robim to "z povinnosti", samozrejme ze ho aj odmietam, ale ked on sa o to pokusa 20x denne, vraj nemoze za to, ze ho tak vzrusujem...vravi, ze to nemusime robit ked nechcem, ale ked ho odmietnem je sklamany, alebo mi to povie uz po, z coho ma ide porazit, lebo viem, ze vie ze sa mi moc nechcelo, a ked sa vyburi, ma reci...mam obavy, ze ked mu nebudem stacit, najde si nejake bokovky...co si o tom myslite?

Rubi

Baby ja by som vam radila zobrat nohy na plecia a utekat od takeho chlapa kade lahsie.S nim bude cely vas zivot jedno velke trapenie a nakoniec sa navzajom odsudzite lebo ked su vase sexualne potreby natolko odlisne tak to fungovat nebude,bohuzial.Zuzicka tvoj priatel je doslova erotoman a s tym nic nenarobis to je ako ked je zena nymfomanka.S takym muzom moze byt spokojna len nymfomanka ale normalna zena bude len nestastna.Tu nepomoze nic ani rozhovor jednoducho ked ma chut tak mu to z hlavy nevytrepes a on ked to nedostane tiez bude nestastny a nespokojny so vztahom...

zuza

NO JA MAM OPACNY PROBLEM.MOJ PRIATEL ROBIL V ZAHRANICI A KED PRISIEL DOMOV NA DVA TYZNE BOLI SME STALE V POSTELI.VELMI SA MI TO PACILO.TERAZ SOM S NIM KAZDY DEN A MILUJEME SA ASI TAK 3KRAT ZA 2TYZNE.IDE MA ROZTRHNUT.VZDY POVIE ZE JE UNAVENY,ZE MA ESTE NEJAKU PRACU A TAK.ALE ZASA MUSIM POVEDAT ZE KED UZ PRIDE K SEXU TAK JE TO KRASNE.ALE SKODA ZE JE TO LEN RAZ ZA CAS.TAKZE BY SOM AJ BRALA TAKEHO SEXUCHTIVEHO PARTNERA.TERAZ IDEME NA DOVOLENKU NA SLOVENSKO TAK UVIDIM CI TO BUDDDE LEPSIE.

boh

bude si kazdy den honit a casom zabudne na to, ze ma priatelku.. Baby mate to tazke, ked ste take hlupane, ze si najdete takychto chalanov a neviete im razne zatrhnut iste veci, lebo sa bojite, ze Vas necha alebo podvedie, ale tomu sa hovori Laska.. Laska existuje preto, aby si aj slusne dievcata mohli zayebat..

koop

NO TAK VAM JE DOBRE.SO MNOU SA KOCKA VOBEC NECHCE VYSPAT LEBO VRAJ MAM VELKY PENIS A KED JEJ TO SPOMENIEM,TAK BOLO AJ TAKE ZE SA ROZPLAKALA ZE ONA TO UROBI A STALE HOVNO Z TOHO.NECHCEM JU NECHAT LEBO JU LUBIM A OSTATNE DIEVCATA MA VONKONCOM NEZAUJIMAJU

kitka

aj ja mam takeho nadrzanca..uz si ani nepamatam den kedy nebol sex..a nepamatam si uz takmer ani den kedy som dosiahla orgazmus..lebo on sa urobi a sex tym u neho padol:(..no o dwe hodinky xce zase .zase sa urobi a ja nie..a tak sa to opakuje..potom mu powiem milacik pod si ku mne lazkat pod ma objat..on si lahne objime ma a zacne mi roztwarat nohawice.potom sa nahnewam a on wed ja to robim z lasky..uz ho mam naozaj dost..nezda sa mi ze to je z lasky..ale lubim ho a nexcem ho stratit..ty chlapi su fakt swine

cica

ja mam taky isty problem ale naopak, teda ze ja som stale nadrzana a on nie. tiez mi povedal ze mu to pripada ako povinnost a ze ho nebavi ked mu zakazdym poviem ano, tuzi po tom aby ma mohol dobijat a ked mu teraz poviem ze nie, vie ze myslim ano, ale bojuje so mnou na posteli a ja sa skutocne branim....je to sranda:O) a taky divoky sex, to sa mi fakt paci........takze len tolko mala by si sa s nim porozpravat a ked to nezaberie, predsa mu nebudes robit handru len preto ze on chce a ty nie, nech sa zduva ked ho odmietnes....

zuzicka

Dakujem za nazory, aspon vidim, ze takych ako ja je viac...sluzny muz my sa o tom aj porozpravame,on mi aj povie, ze ked nechcem tak teda nie, ale ked to nanho pride, akoby rozmyslal niecim inym - je strasne "doterny" a ked je po vsetkom(po sexe), zacne mi rozpravat, ako sme nemuseli ked som nechcela(vtedy ma ide porazit z tychto reci,lebo viem, ze pred sexom by mi to nehovoril). Inak ho mam rada, rozumieme si po inych strankach, len tie jeho plne zasobniky...

slusny muz

Ahoj ZUZKA! Musite si pohovorit o tom inak to skonci rozchodom. Kazdy mate ine potreby a onedlho to bude oboch dost trapit a prejavi sa to aj pri inych zalezitostiach. Treba si ujasnit ci ste spolu kvoli sexu, alebo sa naozaj mate radi...ak sa to nepohne dalej, tak uz to spravi len rozchod...

elizabeth

...vytaj v klube, aj ja mám doma takého chlapa, ktorý sa so mnou dokáže baviť v pohode len vtedy keď potrebuje sex a ten potrebuje dosť často. Ja ale som ten opačný prípad a sex tak často nepotrebujem, skúšala som už všeličo aby to pochopil, ale akosi to buď nechce alebo nevie pochopiť a tak keď sa hádame tak len kvôli sexu,inak je to medzi nami fajn.....si zober,že som teraz chorá ,mám horúčky a pod. a on sa normálne naštval,lebo teraz zasa nebudeme sexovať...je to normálne???? takže sa teraz so mnou baví len aby sa nepovedalo....