Vypluvanie granul

Príspevok v téme: Vypluvanie granul
2Baska4

Ahojte,pekny vecer prajem.
Mam taky mensi problem a potrebujem poradit :) ..Mam dve steniatka (psikov) jorksira - 6 a 8 mesiacov maju. Papaju granule Royal Canin ,no druhy psik(ten 6 mesacny) ma lupiny (uz od kedy sme ho kupili -3,5 mes ) myslela som,ze je to vpohode,no cera som sa docitala,ze to moze byt aj z granul...A vela ludi ktory maju jorksirov ,mi radili aby som presla na ine granule aj ja(teda havovia:D) ,tak som zhanala aj podla recenzii na nete a tak vcera neaku znacku, dospela som ku znacke Acana,tak som cih isla dnes kupit,no slecna predavacka mi odporucila skor Orijen,ze vyrobca je ten isty co ma Acanu ,ale Acana ma 70%masa a tieto Orijen az 80%..Tak som ich kupila,cenovo bol rovnake a a recenzie na nete na Orijen su super... Ja som chcela aby oba psiky presli na tieto granule..ALE ten mladsi (6 mes.) ich papl v pohode(co je super) , no ten druhy starsi , zjedol 2-3 , potom nic a potom ked som mu dala dalsiu,tak zase vypluval. Zmiesala som do misky vacsie mnozstvo RC a kusok novych Orijen,ale ani tak ich nechce,nejde do nich .. viete mi poradit preco ich vypluva,ked prve 2-3 spapal ?? pripadne ako to spravit aby ich papal ..je trosku pribercivy ten starsi psik,vsetko skor onucha a ked mu to nevonia(aj sucha salama a napr:D),tak nezje...ten mladsi zase zje vsetko co mu dam :) ..Dakujem za odpovede-radi :)

Deria

Ja osobne by som granulami nekrmila. Je to vsetko umely humus! O R.Canine sa uz tolko chval popisalo, ake su vysoko kvalitne, dokonca veterinarmi doporucovane a je to taky isty humus ako ostatne.
Nellyy, neverim, ze jednostranna strava ci pre psa, ci pre cloveka je zdrava. Pre steniatka uz vonkoncom nie! a Baskin psik nema ziadnu alergiu, preco by ho mala krmit jednostranne? Myslim, ze to by bola fatalna chyba.

nellyy

ahojki
aj my máme yorka a mala problém, že sa veľmi škrabala...royal canin je poriadny umelinový bordel.
Po 4 rokoch sme konečne našli granule, ktoré jej veľmi chutia a aj má krásnu srsť, sú takmer bio : FirstMate

www.predajkrmiv.sk

a ak chceš aby si ho len naučila papať granulky, daj mu vždy misku na cca 20-30 minút a vezmi, potom až na obed a na večeru....naučí sa