Dlhodobe horucky

Príspevok v téme: Dlhodobe horucky
Jamila5555

Prosim vas, vie mi niekto poradit? Uz 3 tyzden mam horucky-skoro rano 38,2, potom mi to klesne, na obed a vecer znova vystupi. Na pohotovosti mi dali Summamed, ale nezabralo. Brali mi krv, mam vysoke crp 33,5 a sedimentaciu 37/68, monocyty 0,79, eozinofily1,35, bazofily 0,12, eozinofily % 12,4. S Alt 0,67, s gmt 2,25,
Ostatne vysledky na streptokoky, chlamidie ok. Robili mi rtg pluc vsetko v poriadku. Teraz beriem 4 den zinnat 500 2x denne. Teplota je nizsia, ale nie je to uplne ok ( vecer 38.0) teraz rano: 37,4
Nemam ziadne bolesti, problemy nic, len ma zacinaju boliet nohy asi z tych teplot. Stale lezim a potim sa.
Neviete, co to moze byt? Dakujem

Jamila5555

Dakujem za odpoved. Tie pripravky kupim tiez v lekarni? A je normalne, teda mozem to pripisat horuckam, ze ma strasne bolia nohy- stehna, lytka a kolena?

RNG

Nuz moze to byt vsetko, co nevedia tak lahko alebo vobec zistit, tj mykoplazmy, l-formy, virusy, plesne atd.
ATB ako sunnamed vzdy znici nasu obrannu crevnu probioticku floru, tj oslabi nasu obranu az o 70%. takze prve, co by som na tvojom mieste urobil si nasadil kvalitne probiotika a podporil ich rozmnozenie branim roznych mikrovlaknin.
Na nakazy kde atb nezabralo by som zobral ine ovela sirsie spektralne antinikrobialne doplnky, ako citricidal, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, samento coumandu, banderol, a specificky na virusy chaparal a chagu.A kedze mnohe mikroby sa maskuju, dokonca aj mnohe bakterie to dokazu tvorenim biofilmov, je dobre brat aj nieco na odmaskovanie ako NAC (2 x 600 az 1200 mg) a serrapaptazu(3 x 120 000 IU) inac sa tie rozne antimikrobialne latky dostat do tychto "obrnenych" mikrobov nemozu.
To plati aj pre nase vlastne obranne latky, aj tie co nam produkuju probiotika a plati to aj na lieky, ktore su prave kvoli tomu maskovaniu neucinne.