Akné na dekolte

Príspevok v téme: Akné na dekolte
levoslava89

Na dekolte sa mi z casu na cas vytvoria bolestive hnisave vyrazky (skor jedna vyrazka) s primesou krvi. Po ich vytlaceni mi ostava mala jazvicka - cierna, neviete mi poradit, ci mam tomu venovat pozornost a ist za odbornikom? Nie su stale, vyskytuje sa ojedinelo a strasne boli hoji sa asi mesiac. Velmi pekne vam dakujem za vasu pomoc.

xem

ešte chlap :P ono vies ked chce byt niekto napomocny svojej frajerke tak musi si precitat kvanta veci ..

aj tak nechapem preco sa tu pytas odbornik tu snad ani neni a tieto odpovede su len strielanie do vetra :D ale aspon bolo dneska vonku pekne a dal som biku zabrat

a hento co si popisovala ze sa to dlho hoji tak by som radsej hned riesil s lekárom ved máš to v dekolte a tam sa vám stále pozeráme :D
aj moje dievca tam má sem tam vyrazky nie také ake si ty popisovala ale proste ma to zo zlej zivotospravy ..

levoslava89

dakujem za odpoved... ked uz radi chlap, alebo chlapec, tak to je co povedat :) nie, nie som pri sebe..mam 48 kg. ale, asi to bude s hormonmi, podla vsetkeho, tak pomalicky sa straca ta cierna bodka alebo ako to mam nazvat, ale bolest trva stale nie tak ako predtym, ale trva.. ale aj tak dakujem za radu

xem

ono to čierne čo ti tam zostane sa asi casom vytrati nie ? a tak ma napadlo ze ked som nieco robil a pricvikol som si kozu na ruke tak sa mi tam spravili take male krvne zrazeniny a casom ta krv stmavla a stvrdla ...

ono ked sa ti takto robia vyrazky vsade tak by mozno bolo vhodne ist lekarke ale zase ak (napisem to niernejsie) ak si pri sebe a zla zivotosprava tak to vystvetluje vyrazky ...
a k hygiene s teplou/horucou vodou si odmastujes plet a ta sa ptm viacej masti atd alebo je sucha a ked je mastna tak sa ti mozu robit vyrazky ..
ak by si nebola pri sebe a zdravo sa srtavujes tak to bude hormonami

levoslava89

tvoria sa mi aj na chrbte a aj na tvari, nie vo velkom mnozste, ale ano. a ta vyrazka, nie, stale je na inom mieste. ale myslim, ze z potenia to nebude, dodrziavam hygienu.. avsak za tento rok sa mi vytvorila uz druha, predtym som ich nikdy nemala. dakujem za odpoved, vyskusam..

xem

ked pises ze skor jedna tak robi sa na tom istom mieste ?

skus to natierat alpou das na vatu a pretres ..

nenosis stale zahalene prsia ? ze by sa ti potili atd ,,,

a tvar mas v poriadku alebo na chrbte ?