Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

koalka42

A este som chcela napisat...taku skusenost moju...natierala som stehy kokosovym olejom, ale nie nejakym lacnym, hned ked mi po 2 tyzdnoch vybrali stehy, teda tak 3 dni ked som odlepila leukoplasty z ran, ale ja som nemala ziadne vytekajuce rany, boli len take zivsie. bez mokvajucich miest. Ked som si dala repikovy obklad potom som to mala take suche a drazdilo ma to ci tak nejako palilo v podprsenke. Ale s tym olejom fajn, dala som na to gazu a tu podprsenku. Ale kazda sme ina...len taku mensiu skusenost som chcela

koalka42

Ahojte zienky, vidim ze to tu este ako tak zije.... chcem sa spytat, som uz takmer mesiac po redukcnej plastike, zmensenie z G na cca D. Robili mi aj rez pod prsiami jazvy ok, hojili sa super, 2 tyzdne som bola stale zalepena, v suchucku, krasne sa to zahojilo, ale ide o to.... viem ze okolie jaziev sa bude dlhsie zotavovat... mam stale prsniky este zospodu napuchnute, ale mam tam na jednom na spodnej strane kde sa mi stretava zvisly rez a rez pod prsiami...v tom trojuholniku ...zatvrdnute miesto. No taka plocha v tom uhle asi 3x3 cm. Na druhom prsniku ovela menej...tak ale ten jeden prsnik kde to mam som mala vacsi, cize zasah tam bol vacsi.....chcem sa spytat ci ste to mali normalne aj vy....ci to mam masirovat alebo ako. Este to trocha boli, to je normalne, takze zatial urcite nemasirujem, ale ma to troska trapi, ci to take byva skoro bezne. Dakujem vopred za Vase "skusenosti"

Maoam

pri zmenseni prsnikov sa odstranuje aj cast ml. zliaz + koza, ak naberies do prs spät, tak jedine tehotenstvom, pri kt. nastavaju hormonalne zmeny s vplyvom na ml. zlazu ALEBO tuk, ak ti pojde vaha nahor (mimo tehotenstva)

inak je zmensenie prsnikov OP s vybornymi vysledkami, ak ma zena po nej konstantnu hmotnost

eris

Čaute baby,
Už dlho to tu čítam a veľmi sa teším, že vážnejšie komplikácie tu žiadna nemala :)
Mňa to čaká už o dva týždne a jediné, z čoho mám strach je, že mi znova dorastú. Hlavne preto, že som dosť mladá. Neviem čo je na tom pravdy, ale už viackrát som o tom čítala, že sa to stalo. Ale vždy je viac tých spokojnejších, tak to ma upokojuje.
Dúfam že všetko dobre dopadne.
Držím palce všetkým! :)

as

Ja som bola u dr. Gubu pred tysdnom,vsetko prebehlo vyborne!!!Este som si prsia nevidela poriadne ale zajtra idem na prvu kontrolu.

Lienka027

Ahoj Cufka,
ako sa maš? Za chvilu to budu 2 mesiace čo si po OP, ako si na tom (chrasty v spoji T)?
Prosim Ťa kedy si začinala s repikovanim? Až po vybrani všetkych štichov či pred?
Ďakujem moc za info.
;)

michelle1993

prosim vas,kde a z kolko ste kupili silik. pasky na jazvy? mne to pride drahe, v lekarni na mna vyvalila 22 eur, skoro ma piclo. nie je nieco lacnejsie?

mimi7

Babulky,chcem sa ooytarvtie prvé tytdne no ja už som 3tyzdne po,čo ste si dávali na raný?mne povedal doktor len detský olejcek,a dávam si repik ,kedy sa more začať s maatuckami atd...davate si niektorá aj biolampu?neviete od kedy sa môže dávať,diiik

Gubka

Ahojte dievčatá...
Stále to tu sledujem s tešim sa ako nás pribúda.Ja som už 6 mesiacov po opke,všetko je perfiš, som fakt spokojná, žiadne väčšie ťažkosti alebo problémy som nemala, jazvy už krásne blednú, prsia sú úžasné a hlavne takmer navlas rovnaké, toho som sa najviac obávala, či sa moju asimetriu podarí vyrovnať a podarilo sa. Takže si to už teraz len užívam.
Babulky držte sa a hlavne majte trpezlivosť, všetko bude OK :)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk