Zmenšenie prsníkov

michaela pajgertová

Ahojte. :)
Chcem ísť na operáciu zmenšenia prsníkov, ale väčšina ľudí sa ma snaží odradiť od hroziacich zle hojacich sa jaziev a iných komplikácií. Zákrok chcem podstúpiť zo zdravotného dôvodu. Bolesti chrbta, sťažené dýchanie a pod. Babenky prosím Vás ak máte skúsenosti s touto operáciou na plastickej chirurgii u dr. Lehockého v Banskej Bystrici v Rooseveltovej nemocnici, dajte mi prosím vedieť na môj e-mail: michaela.pajgertova@zoznam.sk
:-* Dakujééééééééééémmmm

vevicatko

ahojte vsetci. tiez som rozmyslala nad zmensenim mam 75F a aj ked s chrbticou az taky problem nemam kedze mam len 18, skuste si kupit taku podprsenku, pri hladani prajem vela stastia!

petakoli

mam 19 rokov a mam kosiky D az E chcela by som si dat zmensit prsia na C...neviete kedy je najvhodnejsie obdobie na zakrok?na jar alebo jesen?

kamoska

moja kamoska bola v Brne a povedala, ze si robila prieskum a na Slovensku vraj nikto nerobi take prsia ako v tom Brne...a fakt ich ma teraz krasne, vsetci idu na nej oci nechat...a stalo ju to 30.000 ceskych

nana134

podstupil prosim niekto zmensenie prsnikov?Potrebovala by som poradit,ktoru kliniku si vybrat!!!S akym doktorom ste mali dobre skusenosti????Ako to je s preplacanim zo strany poistovne?Dakujem za radu,Nika