Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

marcela10

Ahojte chcem sa poradit, rozmýšľam nad zmenšení prsníkov, neviem sa rozodnúť že či mam isť na operáciu alebo nie? co treba na to aby mi to aj preplatila poistovna ? ake vysetrenia treba ? je ta operácia riziková, ? a tie co už mate po operácii ste spokojné ?Ďakuejm

merilinp

Mám poisťovňu Doveru,bola som u všetkých odborníkoch čo sú,všade ma posielali až nakoniec mi to podpísali.Už mám aj termín.Dúfam,že to dobre dopadne a že sa mi uľaví od záťaže.

Lienka027

Ahojte,

ja som prave rok od operacie, i keď boli problemy, nelutujem, zmenilo mi to život..

čo sa týka otvarania ran ako spominala napr. cybetka_2488, ak možem poradiť z vlastnej skusenosti, biolampu nepouživajte, repik aj mastičky mi nepomohli, išla som k obvodnej a ta mi spravila výter a zistila že mam stafylokokovu infekciu, nasadila naplaste s jodom a antibiotika, mala som asi cez tri tyždne otvorene rany cca 3cm, po antibiotikach a naplasťach po dvoch dňoch viditeľne vysledky, pekne sa to zatvorilo..

:)

Držím palce všetkym..

patulik213

Merilinp mozem sa spytat, oni vam rovno napisali ze suhlasia, alebo ste sa odvolali? Mate VSZP?? Dakujem a tesim sa s vami :)

exxina

Tak super! Trvalo im to teda poriadne dlho... Máš Všeobecnú? Nemali by sa vyjadriť do mesiaca, prípadne dvoch?

exxina

Merilinp, zatiaľ som u nich nezisťovala cenu, lebo by som mala ísť na zákrok hradený poisťovňou, ale viem, že ceny sa im od 1. 4. menili, ak to nemajú na stránke, je možné sa telefonicky informovať.

exxina

Patulik213, tak to mi je ľúto, že sa to skomplikovalo... a na vyjadrenie sa k odvolaniu majú zasa takú dobu, alebo by to už nemalo tak dlho trvať?

exxina

Patulik213, tak to mi je ľúto, že sa to skomplikovalo... a na vyjadrenie sa k odvolaniu majú zasa takú dobu, alebo by to už nemalo tak dlho trvať?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk