Zmenšenie prsníkov

patulik213

Ahojky babenky :) tak ja mam fajn spravy...sice mi poistovna odpisala negativnu odpoved..na odvolanie mi odpovedali pozitivne. Takze 3.7.mam konzultaciu pred operaciou a dufam ze mi to vyjde cim skor. Neskutocne sa tesim z toho ze uz posledne leto budem takto trpiet. A vy co, tie co nad tym uvazujete a tie co to mate uz za sebou? Napiiiste :) papa

exxina

merilinp

Tak prajem nech sa všetko dobre hojí!! Aké máš pocity? Dalo sa to vydržať? Ako dlho trvala operácia? Ja momentálne čakám na vyjadrenie poisťovne, vybavujem už tiež skoro pol roka... Čím viac sa to blíži, tým viac mám zmiešané pocity a aj trochu strach, ani nie z bolesti, ako samotnej operácie, narkózy a jej prípadných komplikácií... No stále mi to vychádza, že by to všetko malo mať viac výhod ako nevýhod. Keď budeš mať trochu času, napíš sem niečo, nejako sa to tu odmlčalo... Všetko dobré!

exxina

merilinp

Tak prajem nech sa všetko dobre hojí!! Aké máš pocity? Dalo sa to vydržať? Ako dlho trvala operácia? Ja momentálne čakám na vyjadrenie poisťovne, vybavujem už tiež skoro pol roka... Čím viac sa to blíži, tým viac mám zmiešané pocity a aj trochu strach, ani nie z bolesti, ako samotnej operácie, narkózy a jej prípadných komplikácií... No stále mi to vychádza, že by to všetko malo mať viac výhod ako nevýhod. Keď budeš mať trochu času, napíš sem niečo, nejako sa to tu odmlčalo... Všetko dobré!

marcela10

Ahojte chcem sa poradit, rozmýšľam nad zmenšení prsníkov, neviem sa rozodnúť že či mam isť na operáciu alebo nie? co treba na to aby mi to aj preplatila poistovna ? ake vysetrenia treba ? je ta operácia riziková, ? a tie co už mate po operácii ste spokojné ?Ďakuejm

merilinp

Mám poisťovňu Doveru,bola som u všetkých odborníkoch čo sú,všade ma posielali až nakoniec mi to podpísali.Už mám aj termín.Dúfam,že to dobre dopadne a že sa mi uľaví od záťaže.

Lienka027

Ahojte,

ja som prave rok od operacie, i keď boli problemy, nelutujem, zmenilo mi to život..

čo sa týka otvarania ran ako spominala napr. cybetka_2488, ak možem poradiť z vlastnej skusenosti, biolampu nepouživajte, repik aj mastičky mi nepomohli, išla som k obvodnej a ta mi spravila výter a zistila že mam stafylokokovu infekciu, nasadila naplaste s jodom a antibiotika, mala som asi cez tri tyždne otvorene rany cca 3cm, po antibiotikach a naplasťach po dvoch dňoch viditeľne vysledky, pekne sa to zatvorilo..

:)

Držím palce všetkym..

patulik213

Merilinp mozem sa spytat, oni vam rovno napisali ze suhlasia, alebo ste sa odvolali? Mate VSZP?? Dakujem a tesim sa s vami :)

exxina

Tak super! Trvalo im to teda poriadne dlho... Máš Všeobecnú? Nemali by sa vyjadriť do mesiaca, prípadne dvoch?