Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

patulik213

Ahoj exxina :) no akurat dnes mi volali, ze poistovna nesuhlasi...tak musim sa odvolat, a ze skoro vsetky taketo ziadosti zamietaju..tak neviem co robit...som sklamana... :(

ivetik33

Ahojte kočky,
dlhšie som tu nebola. Bola som v polovici marca na kontrole po pol roku od opky (opka bola koncom septembra 2014) a som maximálne spokojná, všetko je v poriadku. Lekár mi vytiahol ešte jeden neposlušný vnútorný steh a ranka sa ihneď zahojila. Všetkým, ktorí ste sa rozhodli podstúpiť zmenšenie prsníkov, držím palce. Nenechajte sa odhovoriť od Vášho rozhodnutia a ničoho sa nebojte. U mňa to bolo najlepšie rozhodnutie môjho života :) Život je proste úžasný. Držte sa dievčatá :)

patulik213

Určite budete vedieť viac :) potom sa ozvite tuto, som zvedavá...
a komu idete vlastne?
Čo som počula aj čítala skusenosti s opkou, tak kvalita života je neporovnateľne lepšia :) Držím palce :)

exxina

Ja sa chystám do BB. Po konzultácii budem určite vedieť viac.. Mám z toho všetkého aj dosť veľký strach, ale zasa na druhej strane, tie roky, čo nosím túto záťaž, už urobili svoje - odniesli si to dve platničky.. A tá kvalita života po zákroku je určite vyššia, tak sa oplatí to všetko vydržať... Tak vám držím palce, nech vám to schvália a nech to všetko dobre dopadne!!

patulik213

mate pravdu, vsetko vam blizsie povie chirurg na konzultacii, mna si napr.vobec nefotil, iba vravel co potrebujem aby mi to preplatili.. :)) ja sa chystam do Ruzinova v BA :) a vy?

exxina

A naozaj je potrebné také presné vyjadrenie od ortopéda? Lebo ja tam nemám vyslovene napísané, že zákrok je nevyhnutný... Čo sa týka fotodokumentácie, tak to viem, že si robí plastický chirurg na konzulácii, a myslím, že sa tam posudzuje aj presná veľkosť prsníkov a pod. Je možné, že sa to dosť líši na jednotlivých klinikách. Ak sa smiem spýtať, kde sa chystáte podstúpiť zákrok?

patulik213

od obvodnej treba BMI, miery, hmotnost a celkovy zdravotny stav, radsej urobte fotku, to VSZP ziada,a dolezite je aby v doporuceniach od ortopeda bolo presne napisane ze je redukcia prsnikov nevyhnutna zo zdravotneho hladiska...snad to bude stacit... Ja som tiez v napäti ci to preplatia... :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk