Zmenšenie prsníkov

exxina

Merilinp, zatiaľ som u nich nezisťovala cenu, lebo by som mala ísť na zákrok hradený poisťovňou, ale viem, že ceny sa im od 1. 4. menili, ak to nemajú na stránke, je možné sa telefonicky informovať.

exxina

Patulik213, tak to mi je ľúto, že sa to skomplikovalo... a na vyjadrenie sa k odvolaniu majú zasa takú dobu, alebo by to už nemalo tak dlho trvať?

exxina

Patulik213, tak to mi je ľúto, že sa to skomplikovalo... a na vyjadrenie sa k odvolaniu majú zasa takú dobu, alebo by to už nemalo tak dlho trvať?

patulik213

Ahoj exxina :) no akurat dnes mi volali, ze poistovna nesuhlasi...tak musim sa odvolat, a ze skoro vsetky taketo ziadosti zamietaju..tak neviem co robit...som sklamana... :(

ivetik33

Ahojte kočky,
dlhšie som tu nebola. Bola som v polovici marca na kontrole po pol roku od opky (opka bola koncom septembra 2014) a som maximálne spokojná, všetko je v poriadku. Lekár mi vytiahol ešte jeden neposlušný vnútorný steh a ranka sa ihneď zahojila. Všetkým, ktorí ste sa rozhodli podstúpiť zmenšenie prsníkov, držím palce. Nenechajte sa odhovoriť od Vášho rozhodnutia a ničoho sa nebojte. U mňa to bolo najlepšie rozhodnutie môjho života :) Život je proste úžasný. Držte sa dievčatá :)

patulik213

Určite budete vedieť viac :) potom sa ozvite tuto, som zvedavá...
a komu idete vlastne?
Čo som počula aj čítala skusenosti s opkou, tak kvalita života je neporovnateľne lepšia :) Držím palce :)