Zmenšenie prsníkov

jana79

Ahoj Kostička, môžeš mi ešte prosím prezradiť, kde si bola v nemocnici, v ktorej si postúpila operáciu a meno lekára? Dakujem

Kostička

Ahoj Cybetka, ja som mala tiež otvorené ranky, fistulky, na zvislých rezoch. Rez pod prsiami som nemala, ten že sa často zle hojí. No ja som nič nerepíkovala, každý deň som to umývala vodou a samo sa mi to zrástlo.Ono to aj trochu akoby hnisalo, väčšinou sa to zahojilo keď mi lekárka vybrala steh, ten tam akoby zavadzal.Ale robilo sa mi to až neskôr, možno aj po 2 mesiacoch. priemer max. 1 cm. Tak repíkuj, ak ti to pomáha a neboj, veď ak si s tým bola u lekára, musí vedieť čo a ako. Pozri, ja som bola po roku znova na opke, lebo sa mi vytvorili granulomy, také tvrdé časti. Aj také bývajú komplikácie. Buď trpezlivá, držím Ti palce!!

mpk

Ahoj cybetka, to ze mas takýto problém je mi ľúto. Ja sa na operáciu chystám a takéto ťažkosti u druhých ma vždy trochu zneistia.
Prečítala som veľmi veľa diskusii na tému zmenšenie.
Možem ti len poradiť aby si si prečítala diskusiu na omlazeni a to tému: hojení jizev po zmenseni prsou. Niektoré dievčatá tam takýto problém majú . Čo som sa docitala, ide o alergickú reakciu na vstrebatelne nite. Je to hojenie na dlhu trať , ale po čase sa im vždy otvorené rany zatiahli a zhojili. No a pokial sa možem spýtať u koho si bola na operácii. Držím palce aby si bola čím skôr ok.

cybetka_2488

Ahoj baby, som 2,5 tyzdna po operacii, precitala som si vela Vasich prispevkov,ale neobjavila som nikoho,kto ma komplikacie po operacii. Neviem sa zo zmensenia vobec tesit,kedze mam otvorenu 2cm ranu na bradavke a dnes sa mi zda (odfotila tom si to mobilom) ze mi cervenaju a otvaraju sa rany aj pod prsiami. Bola som u lekara, a tvrdia mi,ze je to v poriadku, dostala som mast a repikovat 2xdenne. Ma niekto taketo problemy? Som netrpezliva? A to nechodim do prace,ako to robite vy?? dakujem

Kostička

Ahoj Jana79, ja som si obehala lekárov: gynekologičku, neurológa a ortopéga. Urobili mi vyšetrenia, rôntgen chrbta a všetci mi potvrdili operáciu, teda napísali odporučenie na zákrok. U neurologičky som bola viackrát, pretože som brala aj lieky na bolesť chrbta.Asi po 4 mesiacoch som išla s papiermi rovno k plastickej chirurgičke, kde som sa objednala. Doktorka poslala papiere na poisťovňu, ja som nemusela. Aj ona ma pozrela, popýtala sa na veľkosť podprdy, zistila mi aj asymetriu a tiež ma odporučila na zákrok. Takže u mňa to dlho netrvalo, našťastie. Držím Ti palce aj ostatným!

jana79

ahoj kostička,
môžem sa ťa spýtať, ako si postupovala pri vybavovaní operácie, resp. asi ti ju poisťovňa schválila - ale na základe čoho a ako dlho si čakala na termín?
vdaka za odpoved

jednotka

Ahojte, ako dlho po operácii ste sa dostali do normálu? Myslím cvičenie, plávanie a tak. Začiatkom marca idem na operáciu. Mali ste bolesti po zmenšení prsníkov? Ďakujem.