Velmi zvlastne spravanie ludi

Príspevok v téme: Velmi zvlastne spravanie ludi
kyvadlo

Uz viackrat som videl zvlastnu vec. Popisem. Dnes som siel okolo cintorina a videl som pohrebny sprievod. Vsetci boli v ciernom, ale niektore zeny mali vypasovanu minisuknu-ciernu, takze im boli vidiet cele nohy. Pripadalo mi to ako prejav absolutnej neucty k zosnulemu. Clovek predsa chodi na pohreb, aby si zosnuleho uctil a zaspominal na neho-je to obrad venovany len a len jemu. Prist tam ukazovat nohy, alebo ine casti evokujuce sexualne spravanie upozornujuce na daneho clena sprievodu. Co si o tom myslite? Je to len hlupost, neucta, alebo snaha za kazdu cenu upozornit na seba?

kyvadlo

Sejla, to sa snazis povedat, ze si to dali preto, lebo nic ine cierne na seba nemaju? No neviem. Muza len v ciernych trenirkach a saku som na pohrebe este nevidel.

Sejla

Ako minisukňa na pohreb zrovna vhodná neni, ale zase ženy sa obliekajú aj podľa toho, čo čierne v skrini majú a aj v iných situáciách by som chlapom odporučila nemyslieť si, že keď má žena pre nich provokačnú dĺžku sukne, či výstrih, či iné, tak tým chce nutne vzbudiť u niekoho sexuálny záujem, či niekomu niečo naznačovať. Je však diskutabilné, čo je už vulgárne a čo ešte primerané. Každopádne by som to nebrala tak povrchne, každý má latku inde a každý má svoj prejav smútku a úcty, moc by som nad oblečením nemoralizovala.