Ako sa odlubit?

jarny kvet

hanka9, len nerad taketo hovadiny, lebo tej osobe moze ublizit, ja som zhrozena, ze toto sa dneska aj robi, biznis magia, taketo "zariekavanie" a ani sa tym netaja ti ludia co to robia, aj clanky o tom pisu. kokos, niekde obleju zenu kyselinou, ked ho nechce a niekde jej uskodia takto... to uz kde sme.

odlubit sa predsa da uplne normalne, mne to trvalo sice 4 roky, ale tak naozaj to bolo do roka, potom to uz len daka nostalgia bola. skor ci neskor to prejde kazdeho, tak nerobte blbosti, nehadze sa pod vlak (moj bratranec) ani ziadne sprostosti, ved to je nic este, su tisickrat horsie problemy v zivote, aj tisickrat lepsie bude.

hanka9

Musis zajst za nejakou „ starou babou“, co je znala „urcitych vec“i. Prides za nou s fotkou, ci nejakym osobnym predmetom dotycneho ... no a „stara baba“ kadejakymi carami a zaklinadlami pri spaleni fotky ci veci ta zbavi tohto cloveka natrvalo a mysel ti ostane po tomto uplne jasna a cista :-o)) P.s- alebo to vyskusaj ty sama doma :-o))

dvuifgsyenxh

Niekde som citala, ze si treba toho do koho si zalubeny predstavit ako tlaci na zachode, neviem ci to pomaha, neskusala som.

marusB

Nesnaz sa odlubit, to ta k nej podla mna este viac priputava (ak to vobec este ide viac, nez uz si). Neopustaj sa, maj srdce otvorene, chodievaj do spolocnosti, nezatvaraj sa do seba, nezatvrdzuj si srdce, nelutuj sa. Co vyzarujes, to pritahujes! Urcite najdes, alebo Teba si najde niekto, komu tu lasku, ten hlboky cit, ktoreho si schopny, ktory mas v sebe, budes moct dat. Maj sa rad.
:)