Vytlcte mi z hlavy ze nemam lymfom

Príspevok v téme: Vytlcte mi z hlavy ze nemam lymfom
Zetju85

Ahoj uz som tu pisala,ze mam uzlinu na lavej strane krku cca 1cm a svrbi ma uz tyzden cele telo.Samozrejme ze som patrala po internetet a vyskocil mi lymfom vsade.

Tu uzlinu tam mam uz dva roky na sone mi povedali,ze je to typicka uzlina reaktivna,takisto mam rok uzlinu asi 5mm nad klucnou kostou zvacsi sa ked som chora.

To svrbenie som mavala obcas pocas tehotenstva to preslo,som 6 mesiac po porode je to tu zas uz tyzden to trva.Hlavne hlava,krk,obcas na rebrach.

Aj som schudla,ale zacala som cvicit 5x do tyzdna kardio cvicenia intenzivne cvicenie 30 min,jem 3x denne nejem sladke a nejem po 6 hodine takze to sa snazim pripisat tomu.Schudla som za 2 mesiace 3kg

Stale sa ale bojim ze mam lymfom uz som na nervy len placem a stresujem sa aj babatko:(

Prosim vytlcte mi z hlavy ze mi nic nie je

Zetju85

Llek asi mam naozaj problem ja viem:(

Aj teraz taka unava na mna z nicoho nic prisla a uz sa lakam co je so mnou:(

llek

V trieslach mame hmatne uzliny uplne vsetcia, u chudych uplne bezne. Ty si fakt na psychiatra, nic v zlom. S tymto sa stretavam a je to des, to vam poviem. Tebe clovek povie ze nemas hmatne uzliny na krku, tak si ich hladas v pazuche, ked sa ti povie ze tam nic nemas, tak si ohmatavas triesla a ked sa ti povie ze to co tam hmatas je normalne, tak ta zacne vsetko svrbiet a dokonca by si si namerala aj zvysenu teplotu a spotis sa ako mys. Bludny kruh. Ty by si bola schopna najst si chirurga a donutit ho aby ti vybral niektoru z tych normalnych uzlin. Jeden by odmietol, a ty by si hladala ineho az by si takeho nasla co by sa na to dal. A dala by si si aj urobit CT a keby bolo normalne, tak by ta zacali boliet svaly a vsetko by slo takto dokola. Toto som si nevymyslela, toto sa obcas skutocne udeje. Tak si to dobre precitaj, aby toto nebol aj tvoj pribeh.

Zetju85

Preto sa bojim pretoze aj moja kamaratka mala aj kamarat a tiez to zacalo uzlinami.

Uz treti den ma bolia svaly,ako som pisala,dufam ze to je chripka a tie uzliny navreli z toho

Lucka_R

Nemyslím, že som Ti napísala niečo zlé.
Píšeš, že máš uzlinu vo veľkosti cca 1 cm. V mnohých prípadoch je to hranica pre normálnu uzlinu. Nádorom zmenená uzlina rastie, je tvrdá a väčšinou nepohyblivá.
Ako som Ti aj písala, lymfóm nie je zase až tak častá choroba ako si ľudia myslia a už vôbec sa nedá zameniť za chrípku.

1_Iveta

Prečo si myslíš, že máš práve lymfóm?
Podľa tých príznakov čo si napísala z množstva príznakov máš len zdurenú uzlinku a občasné svrbenie.
Mám kamarátku, ktorá sa liečila na lymfóm a príznaky sa jej zhoršovali zo dňa na deň.

Zetju85

Llek praveze sa snazim.Od vcera mam teploty,cele telo ma boli,dufam ze je to len chripka.UZlinu si nechytam,naozaj

llek

Stale si nic neurobila preto,aby si sa vratila do normalu. Prestan si chytat tu uzlinu, prestan stale na to mysliet, zacni sa zaoberat niecim zmysluplnym a hlavne uz prestan neustale chodit na toto forum. Rady si uz dostala, tak sa nimi riad, inak ti tu uz fakt nikto nema ako pomoct. Aj tak mi stale nie je jasne, ako sa da starat naplno o male dieta a pritom byt stale na internete. Nastastie v dobe ked boli moje deticky male internet nebol, clovek sa musel viac riadit svojim rozumom a intuiciou, ci uz islo o deti ci o mna