NAFUKOVANIE A HNACKY ZO STRESU

Príspevok v téme: NAFUKOVANIE A HNACKY ZO STRESU
havell

Zdravím. Mám dlhodobý problém s hnačkami a nafukovaním tesne pred písomkami. Je to veľmi nepríjemné, pretože s narastajúcou dôležitosťou testu rastie aj moje nutkanie ísť na WC. Vzh%ladom na to že už o 2 týždne maturujem a chcel by som počas skúšky obmedziť tieto nepríjemnosti, chcel som sa spýtať či nepoznáte nejaký liek, ktorý by toto nutkanie a nafukovanie potlačil. Ďakujem. Pekný deň.MK

nut

aj ja mam podobny problem,je teraz skuskove a stresujem sa nenormalne a je mi hrozne. Kupil som si v lekarni Guajacuran,dufam ze pomoze lebo mi je fakt "na blití"...:((

havell

ďakujem Vám všetkým veľmi pekne za rady... Pokúsim sa všetko skĺbiť podľa toho čo ste odporučili.. Inak s tým persenom neviem, ja som to bral na nespavost a uzkosti ...už je akademický tak naplno zaberám =)

hop

vidim tu Persen,je naozaj na ukludnenie,pripravok z valeriany,ale ten si nedavaj pred maturitami,vsetky latky,ktore ovplyvnuju tvoje reakcie su nevhodne na skusky.....

hop

liek na to je,vola sa Lacium,je to vyzivovy doplnok,obsahuje bacil,ktory riadi rovnovahu v traviacom trakte a tym pomaha predchadzat stavom,ake si popisal,rano nejdez ranajky,ktore zatazuju zaludok,tj.slaniny,sunky,vajcia,ani zeleninu,daj si maslovy,alebo syrovy rozok a caj,mlieko tiez nie je vhodne,a neboj sa,zmaturoval kazdy,kto sa ucil,nezmaturovali len ulievaci,vela zdaru,dopadne to dobre:)

aljoska

Skús si kúpit Persen,to je liek na ukludnenie.Ale nemusíš sa bát,je to na bylinkovom základe.Možno ti to pomože.Poznám tie problémy.A vyskúšaj obyčajné "čierne uhlie" Carbotox alebo Carbosorb.Pomáha na krče.Držím palce.

just

Odporucam Ti precitat majove cislo casopisu zdravie,clanok "Sef ako prehanadlo",kde sa pise o tomto probleme,;spustacom syndromu drazdiveho hrubeho creva je stres.Na striedanie hnacky,zapchy a bolestivych krcov nie je iny liek iba pokoj.Skus,ak nie napisem viac.