Kolko liekov dokaze usmrtit 60kilovu dospelu zenu?

Súvisiaci obsah

Agnes998

Pozri na mna, ja som pojedla tolko liekov, ze som tu uz nemala byt a som tu, organizmus sa zregeneroval a nemam vobec ziadne trvale nasledky. U teba je predvcasne hovorit o nejakych trvalych nasledkoch, to uvidis az casom ale v takom mladom veku sa organy zvyknu zregenerovat aj ked boli velmi poskodene. Drzim palce dievca.

Agnes998

LadyOpium precitala som si celu tuto diskusiu, myslim, ze my dve toho mame velmi vela spolocneho, ja som sa o samovrazdu pokusila v 17, tiez som bola vzdy uzavreta, tiez som si nerozumela s rodicmi ani s bratom, otec ma len bil a mama ma neznasala, liezla som jej na nervy. Tiez som chcela ujst, zacat byvat sama ale nemala som na to peniaze. Tvoja sestra sa k tebe sprava velmi necitlivo, si predsa chory clovek, lekari ti to uznali, nevymyslas si, nemozes za to! Snad sa teraz po tvojom pokuse uvedomi a zacne sa k tebe spravat lepsie, dufam. Ku mne sa rodicia po mojom pokuse zacali spravat lepsie, mama si vselico uvedomila a zacala sa snazit, zacala ma prvy krat v zivote chvalit. Verim, ze aj u teba to vsetko bude aspon na nieco dobre a ze najdes v sebe silu a pojdes dalej!

citrusar11

Ked si pojedla tolko paralenov, tak ta aspon nebude boliet viac hlava a nebudes mat nikdy horucky. Ako sa vravi, vsetko zle je na nieco dobre:-)))

Agnes998

Predpokladam ze si mlada, nevidela by som to hned tak cierno ze do konca zivota musis drzat dietu a cojaviemco, je mozne, ze tvoj organizmus sa s tym casom vysporiada a uplne uzdravi. Ja som sa tiez v minulosti pokusila o samovrazdu, mala som poskodene 3 organy, najviac pankreas, dlho mi bolo strasne zle, nemohla som nic jest. Ale organizmus sa nakoniec sam uzdravil. Pritom ked som na psychiatrii povedala co som vsetko povedala, psychiater mi neveril, povedal, ze keby som toho naozaj tolko pojedla, uz by som nezila. Ale vidis. Aj davka lieku ktora zabije cloveka je velmi velmi individualna a u kazdeho ina. Ja som prezila a zacala si od znova budovat zivot, hoci to bolo tazke, ale nakoniec sa podarilo. Zelam ti vela sil a nevzdavaj sa!

leaaaa

ach, preco si si nenechala poradit? :(
snad si si aspon uvedomila, ze zivot je vzacny, tak ti prajem aby si nasla svoje stastie, hoci aj v drobnostiach

jajaa

LadyOpium...to mi je ľúto...ale možno práve táto skúsenosť ťa konečne preberie a pochopíš, že ty vlastne chceš konečne žiť a nie zomrieť...stali sa ti zlé veci, ale život nie je čiernobiely, snaž sa v ňom hľadať to dobré aj keď to je ťažké...ty si zaslúžiš byť šťastná

LadyOpium

cawte poejadla som 50paralenov 500vky bola som na are skoro mi zlyhala pecen mala som 2dial&yzy berem 15liekov denne a pat injekcii kazde dva tyzdne na odber krvi musim ist, aj nefrologovi chodit budem muset a do konca zivota prisnu dietu drzat jal som taka krava vypatlana slahne ma velmi som súorosta

blabla5

pokial si fyzicky relativne v normalnej kondicii nemas skoro ziadnu realnu sancu sa zabit liekmi o ktorych tu pises, ani velkymi davkami.. bude ti len zle, mozes si poskodit napriklad pecen alebo oblicky, ale urcite nezomries a uz vobec nie rychlo a bezbolestne..