Vraj som dobra len na sex ...

Príspevok v téme: Vraj som dobra len na sex ...
ktk

..vraj posobim ze som dobra len na sex a nie na vztah... povedal mi to byvaly takze nwm ako velmi to brat vazne :-( ale od rozchodu som zatial narazila na chalanov ktorym slo len o sex. Ako to zmenit? co robim zle? ako podla vas posobi baba dobra len na sex? lebo si nemyslim ze by som sa napr vyzyvavo obliekala

Maoam

ber to tak, ze ti potreboval dodatocne este riadnu zavalit, vnutorne...a tak sa zameral na tvoju hodnotu ako clovek-zena a verbalne ta chcel ponizit, nic ine za tym nehladaj

jeho problem je, ze si ho nechala a on teba- zrejme peknu a pritazlivu uz v posteli mat nebude, ale casom niekto iny ;-)

Maoam

BUD: nieco v tvojom spravani, vystupovani, komunikacii dava signaly tymto smerom

ALEBO: su to typicke pomstychtive komenty od exa s naburanym egom, ak si sa rozisla ty...

jedno je z toho ale jasne: si zrejme velmi pekna a pritazliva

odpovedam

tiez mi napadlo to, ze si proste lahka korist a chlap sa nemusi velmi snazit, aby si ta namotal. ale to nam skor povedz ty, ako sa spravas, teraz mozeme len hadat...

krunmo

Mozno je to urazka, ale moze to byt aj pochvala. Zavisi, ci si dobra aj v niecom inom. Ale stale lepsie, ako nebyt dobry na nic.

tes

to čo ti povie bývalý netreba brať veľmi vážne, asi ti chcel ešte ublížiť..neviem, kto dal komu kopačky, ale ak ty jemu, tak sa chcel iba pomstiť a neber si to vôbec k srdcu...to že stretávaš hlavne chlapov, ktorým ide iba o sex je tiež normálne, väčšine ide v prvom rade o to