Stredna skola

Príspevok v téme: Stredna skola
Denisha

Ahojte, som v 9.rocniku na ZS a obavam sa, ze ci ma prijmu na strednu skolu, konkretne na OA, moj priemer znamok za 6.,7.,8. a 1.polrok deviateho rocnika je 1,64 co je dost zle, kedze cakala som trochu lepsie, bohuzial, mam velmi vela dvojok...a monitor som napisala SJL-72% a MAT-65% :/ Ake su podla vas moje sance? viem, ze vela zalezi od prijmacok, ale velmi sa kvoli tomu trapim...a ten priemer je z povinnych predmetov nie z vychodvnych ako telesna, obcianka a pod...

hamatata

Kam sme sa to dostali?
Ze beru aj horsich :(
Ved OA bola volakedy druha najlepsia skola po gymnaziu. Vsetko to tu upada! Deti sa naucia, netrapi ich nic ine len znamky. A vedomosti nie su ochotne si do tych hlav ukladat. A ked uz sa na gymnazium dostane aj stvorkar, tak teba na OA musia zobrat. Nechapem naco sa vobec davaju znamky, ked teraz je kazda skola rada, ze ma ziakov a zoberie hockoho. A tiez nechapem naco je povinna skolska dochadzka. Rodicia si do skol deti len odkladaju na postrazenie. Ludia kam to spejeme?! Sme stale viac a viac blbi! To tu uz nikoho nezaujima naozaj nic?

Didinqua

Neboj sa zoberú ťa OA berie všetko ja som to zažila minulý rok mala som 85%SJ a 65%Mat a prijímačky ktoré som robila boli veľmi ľahké umiestnila som sa 5. v celkovej výsledkovej listine takže som si mohla ešte aj vyberať školu :)

not4you

podľa mňa ťa zoberú ak napíšeš príjmačky aspoň tak ako monitor. ja chodím na OA prvý rok a mala som na vysvedčeniach 1-2, monitor 70 z mat. a vyše 90 zo SJ... a bolo tam dosť horších čo pobrali