Zväčšenie prsníkov

Príspevok v téme: Zväčšenie prsníkov
mim25

Ahojte, chcela by som sa poradiť ohladom Doktorov, chcem si dať zväčšiť prsia, kto tu má skusenosti stým a niekoho dobrého mi odporučil? Zahlasená som zatial u Dr. Červenku v Banskej Bystrici, ale on má plno už na pol rok dopredu čiže rok by som ešte čakala na operáciu a to je velaaa :(

jajakarinka

Mim25 ... ja osobne nemam s nimi skusenosti ja idem k dr.cervenovi uz 3 krat na opku ale radsej som si pockala lebo jeho praca co som videla je pecka nadhera a teraz uz nema taku dlhu cakaciu dobu a videla som dost zien od dr. Cervena a maju tie prsia luxusne nadherne... ma svoju novu kliniku a operuje uz aj cez vikendy ....ale vsak skus teda aj inde konzultacie a potom sa sama rozhodnes ktory dr ti najviacsadne

mim25

zuzanab17
jajakarinka

áno on je super,viem :( ale to je dlhá doba, aby som asi rok čakala na opku.. :/ v BB Dr. Pikula, snim nemáte žiadne skusenosti? alebo Esthemed v BA?

jajakarinka

Mim25....na dobre veci sa oplati cakat a dr.cerven je spicka odbornik a ma srdce na pravom mieste :-) ja osobne by som inde nesla to je moj nazor ....

zuzanab17

Ahoooj aj ja idem ku Dr.Cervenovi, v máji idem na opku, podľa mňa si si vybrala veľmi dobré a verím že aj po konzultácií budeš spokojná

jajakarinka

Ahojkaj ....ja idem zajtra k dr.cervenovi na opku......kocky spominaju ze su velmi dobry aj dr. Pikula dr.Rasz dr. Mladek ....je zalozena aj tema silikonove prsia skus sa popytat tam...drzim palce:-)