Nestastna laska

Príspevok v téme: Nestastna laska
erik123

Dobry den. Uz dlhsi cas ma trapi tato vec, a velmi rad by som chcel vediet nazor druhych. Som rozumny typ cloveka, velmi tvrdohlavy, stojaci si za svojim, ´´slusnak´´. Viem dobre planovat, mam dobre logicke myslenie...

Dane dievca poznam uz 2 roky. No len cez socialnu siet. Kazdy si zrejme povie, ze tam ziadny vztah nemôze ist, nic z toho nemôze byt... No ja to vidim len ako aktualny stav, a teda povazujem tych ludi za realnych, nie internetových, nedosiahnutelnych... Vzdy si s nou pisem kazdy den, velmi rychlo som sa do nej zamiloval, ale nic som neriesil, povedal som si zamilovanie ako kazde ine... Nic som jej nenapisal, ale pisali sme si stale a stale. Pomali som zacal planovat s nou buducnost, teda planovala sa mi sama, ja som o tom ani nerozmyslal, naplanovalo sa mi to ´´samo´´. zacal som ju mat velmi rad, stale mam, ona mna tiez. Po 1,5 roku som jej vsetko uplne vsetko napisal, presne na jej narodeniny. Bolo toho priblizne 6 stran, uplne vsetko som jej vysvetlil, aj to, ze je to z realneho hladiska trosku hlupe, no videl som uplne presne co treba, aby sme spolu zili... Ja tie veci vôbec nepovazujem za prekazku, vidim za nimi ciel, a len ten, vsetko tazke sa mi voci cielu zda uplne lahucke, a nicim. Ona vsak tam vidi velky problem. Pise ze ma ma rada, vie dobre, ze ju milujem, a co vsetko by som chcel spravit, no nemiluje ma, nechce ma, ale nikdy mi nenapisala aby som to nechal tak(priamo som sa jej to spytal), stale spolu piseme, nechce ma, ale ani nic neukoncuje. Stojime na jednom mieste uz pol roka, a ja sa tym hrozne trapim, mavam depresie, obcas dostanem aj akoby zachvat uzkosti. Nechcel by som ju nechat ist, nechat ten cely sen spolocny s nou. Co ak staci aby som este vydrzal, a nieco sa v nej pohne, a mozno nema vôbec vyznam dalej cakat. Ona pise, ze srdcu sa neda rozkazat. Je sanca, zeby sa mohla niekedy domna zamilovat? Mam to cez net nechat tak, a ist priamo zanou, a uvidi sa? Je mozne zeby sa nieco potom v nej pohlo? Alebo ju mam nechat ist?...

Ma 19-23 rokov, ja som od nej 3 roky starsi. Pracujem niekolko rokov v zahranici... Je to slusne dievca, tiez rozumna. Nechodi po baroch diskotekach, neopija sa, nerandi s kazdym druhym, to vôôbec. Je velmi pekna, ja az tak nie. Je citovo chladnejsi typ cloveka. Vela vztahov nemala. V starych sa sklamala, takmer uplne prestala verit na vztahy do konca zivota, a tak jej pride zbytocne sa viazat. Obcas mam pocit akoby ani nevedela co je to milovat, akoby nato uz zabudla...
Som si takmer isty, ze tento vztah kazdy zatrati. Zial nik ma nemôze plne pochopit, tak asi poniektory zatratia priamo mna... Ale potrebujem sa uistit... nic za to nedam. Zaujima ma vas nazor, a vopred kazdemu zan dakujem.

pistek

Ahoj Erik. Este sem na forum chodievas? Zaujimalo by ma..ako sa skoncil Tvoj..a Vas pribeh...
A inak...vitaj v klube..

Majči

Ahoj Erik 123. Viem,že si chcel názor a radu,ale musím ti to napísať,aby sa mi aspoň trošku uľavilo. Ja prežívam to isté.. Cítim s tebou! Mária.

erik123

Maoam, nevadi. Tiez sa ti ospravedlnujem, ale iste ma chapes, ze proste ste ma kusok vytocili. A hej viem, ze sem niektori len zmenia nick, trochu pozmenia fakty a dookola tocia o svojom jednom pribehu...

Mattooo,, zas trochu zcesty... napisal som, ze ju budem respektovat, a ak bude chciet, tak ju necham ist(ak to do tej doby nespravim sam...)A co mas proti 6-tim stranam? Vsak som aj romantik:D nie len realista:D...

A ak to niekoho zaujima, chcem ju nechat ist, no neviem, ci to len tak sam dokazem...Sem tam si asi s nou o tom popisem... no urcite sa budem aspon snazit byt otvoreny novym vztahom... to odomna chce aj ona.

Mattooo

Ako ťa tak čítam, ta mám pocit, že toto skončí súdnym zákazom priblíženia sa. Už tých 6 strán, ktoré si jej poslal ma trochu zneistili. Vykašli sa na to prosím ťa, stojí ťa to zbytočne veľa energie. Mladá holka si užíva kade-tade a ty sa trápiš.

Maoam

erik123: pisala som, ze ak sa mylim, tak sa zakladetelovi temy - cize tebe, ospravedlnujem

na tomto fore je par typkov, ktori menia nicky a story od nevidim do nevidim

tak to neber osobne, dik

co sa tvojej nestastnej lasky tyka, myslim si, ze do toho investujes ovela ovela viac a robis si plane nadeje

moze byt trpko sklamana, ale...osobne si myslim, ze ta nechce

mozno ako kamarata, ale nie ako partnera

hladaj dalej

seno

Na tebe si len trenovala,co ma nahucat nejakemu prachacovi do hlavy, aby sa mu zapacila. Uz mas vek na to, aby si vedel, ze zeny su v skutocnosti uplne ine, ako o sebe pisu, alebo hovoria a aj robia nieco uplne ine.

erik123

boze moj, realny vek... Ved ja viem uplne presne kolko ma rokov. A vsak si nic neidealizujem, len pracujem s tym co mam, co viem. Nedomyslam si nic...
Jezin:D,, Najprv si ktosi domyslel, ze som v Irsku, teraz sem pisete, ze som v Anglicku:D kks, normalne sranda s vami:D... Strasne si domyslate, fakt velmi, a vsetko co napisem, prekrutite, nafuknete. Nerozumiem preco.
Viem o jej rodine vela, o jej kamosoch, o jej byvalich frajeroch, kamarati... ake ma vztahy v rodine, kde byvaju, kde vsade ma rodinu, jej naj kamosky, o com zaujimavom sa s kym rozpravala. Nechapem jak ste si domysleli, ze neviem o nej nic. Ziadna svadba. Je to len sen... Ja nemôzem vediet, co bude... Akurat viem, co chcem.
och bozee, cim dalej, tym lepsie:D, ze ani netusi, ze ju mam rad:D a to ze som jej to napisal na siestich stranach na narodeniny? (narodeniny-cize viem presne kolko mam rokov, omg!) ten ktosi nizsie mal asi pravdu s tym IQ 50-tich bodov...

tak spatne, dakujem vam za nazory, aj ked boli niektore podstatne mimo, ale ja si snahu cenim. Nejaky ten svoj cas ste tomu venovali, tak dakujem.

a hej, este cosi, niesom Lost, tiez skvele domyslenie... Nepovazujte zakladatelov hned za hlupakov. Ked uz, tak aspon precitajte poriadne temu, ked nie prispevky... A ospravedlnujem sa za svoj ´´utok´´ na vas...

Milicaopica

tak toto je jeden z tych snilkov ktori basnia o nejakej a ta chudera ani len netusi ze ju ma on rad. Chlapce najdi v sebe posledne zvysky muznosti a normalne jej daj najavo ze ju milujes lebo takto tu na fore nic nevyriesis a ju ti nakoniec preberie nejaky iny fesak takze sa vzchop a smelo do bitky. Napis jej basen o laske ktoru jej akoze venujes alebo jej posli nejaku piesen o laske mozno dievca pochopi co tym sledujes a prejavi sa aj ona mozno ale rob nieco lebo takto v zivote nic nedosiahnue ako ti tu uz kopec ludi radilo. Aj slimak ti utecie kym mu prejavis lasku.

Lulu2011

jasne chapem, nemam cas tu uz chodit takze to nemam odsledovane, ale uz bol tusim aj zenaty ci ako :) chvilu udajne

osobne si myslim, ze dotycny co zalozil temu ak je to pravda, zbytocne vklada energiu do niecoho z coho nikdy nic nebude a pride mi tetralne pisat ako ma naplanovane vsetko, jej buducnost z celou jej rodinou ako ich taka do Anglicka a hlada im pracu, najma ak ani netusi kolko ma dotycna rokov - zaklad, cize vobec nic o nej nevie, ani o jej rodine, uz vidim ako si familia bali tasky a s usmevom bezia do Anglicka do r oka vychystaju svadbu atd. :) podla mna zbytocne prehrana energia a teatralny smutok z niecoho bezvyznamneho - nechce ho