Brucho

fraisee

v prvom rade tuk na bruchu je z jedla a z brucha sa zhadzuje najtazsie a naopak sa najlahsie na bruchu pribera. cize ked budete cvicit o dusu a nespravne jest, vysledny efekt bude nulovy

kucerawa

Naozaj je zbytočné robiť také kvantum brušákov a keď už, tak s tým posilovaním chrbtové svalstva (ako písal slusny_muz) aby sa ti tie svaly pekne natiahli smerom dozadu k chrbtici...to je dôležité, potom bude bruško ploché. Držím palce ;)

jacquelin

no ja newiem, ale ja tiez dawala tych 500- tisic denne... to bolo brusko.. skoda ze som teras taka strasna lemra a nic sa mi nechce..

slusny_muz

zabudol som dodat ze treba vzdy po cviceni brucha trochu precvicit chrbat..
staci si lahnut na brucho a snazit sa dvihat trup co najvyssie a takto kmitat...tak aby keby ste robili protipohyb na brusaky..mali by ste citit svalstvo dolneho chrbta :-)))

pettto

500 brusakov ??? ta naco tolko ?? staci max.4krat denne po 90-100brusakov, len treba dobru metodu, napr. lahnut si na zem, nohy vylozit na postel, a makat ;))

slusny_muz

500 brusakov?? wow...stacilo by ti denne 60 brusakov ale musis vediet ako ich cvicit. Najlepsie na fit lopte a spravne dychanie a precitenie uplnej kontrakcie brusneho svalstva...
samozrejme tieto cviky su dobre na hornu partiu brucha, dolne pomozu sklapky, resp. dvihanie noh k hrudniku, ked si zavesena na hrazde :-))
vela stastia