Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problematická pleť - akne

eo

Ahojte Dievcata
V prvo rade treba doklance cisti tvat/NIE KEFKAMI/skuste roztok GSE a vody,Alebo Jabcny ocot a voda ,/Voda Destilova.Nachtat usnut.
V lete piling nie je vhodny!Ak su vyrasky velmi zale skuste davat Calendulu.
Vela stastie

delphia

panabeka len to nie! vsak to je silny mechanicky peelig a k tomu kazdy vecer? urcite nie a uz vonkoncom nie teraz ked je silne slnecne ziarenie. takto sa bezepcne dopracujes tak jedine k pigment. skvrnam

iii

kúpte si v drogérii takú kefku pre deti a detské mydlo a tým si každý večer čistite tvár....namocte kefku do vody a naneste na ňu mydlo a asi tak 3 minúty si krúživými pohybmi čistite tvar...

kucierka

mimi kto je rng a damian??:D.ok ako povies urobim to tak.pouzivam kozmetiku...bez make upu by som von nevysla..nemozem si to s mojou pletou dovolit...a to ma stve pretoze prichadza leto a cez leto make up nosit nebudem moct..pouzivam make up max factor lastinf performance..ale skusila som pred tym aj ine.a plet si cistim uz len mydlom.kedysi som pouzivala rozne vodicky peny a gely...teraz uz len mydlo a zynerit

Mimi323

Miska, nemala som túto diagnozu. Mala som len rozšírené akné.
Nehovor jej hneď, že zineryt nechceš, počkaj, čo povie ona na tvoju pleť, a čo ti dá, keĎ TI ZNOVA Dá zineryt, tak jej povedz, nech ti dá niečo iní, prípadne ju zmeň. Ale už by ti zineryt nemala dať.
A používaš aj nejakú kozmetiku?
Ja by som tvoj problém liečila z vnútra. Skus popozerať, čo radí RNG a Damian.

miska

mimi,ved teraz sa tam v pondelok chystam a poviem jej ze tretie balenie uz nechcem...nech mi predpise nieco ine.a mozem sa spytat ci si mala alebo mas diagnozu conglobata?

Mimi323

miska, keď to berieš už 10 týždnov, tak by ti to mala už zmeniť na iný druh antibiotík, lebo tie bakterie si vytvoria ochranu proti tomu druhu antibiotik. Mne kožná zmenila po 2 baleniach zineryt na Duac gel, k tomu mi dala skinoren krém.

miska

Mimi dakujem za reakciu.zinerit pouzivam uz 10 tyzdnov..pravidelne rano a večer nikdy som nevynechala...co sa tika mojej pleti vzdy som precizna a neflakam to...chcem sa toho zbavit a preto sa k tomu staviam zodpovedne...a dakujem za radu

Mimi323

miska, ako dlho si dávaš ten zineryt? Lebo výsledky neuvidíš hneď o týždeň, na to ho treba používať aspoň 5 týždňov. A treba si ho dávať preávidelne ráno aj večer.
No a nezaškodili by ti aj nejaké doplnky, pre začiatok by stačil zinok, selén a probiotiká.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problematická pleť - akne - Fórum - ZDRAVIE.sk