Podviedla som ho....

Príspevok v téme: Podviedla som ho....
neverníčka

Pekný deň prajem.
Rada by som tu na fóre našla nejakú osôbku, ktorá podviedla partnera vo vzťahu s iným. Celkovo, čo si myslíte o nevere? Mám priateľa dva roky, neskutočne ho milujem, no posledné mesiace nám to akosi začalo škrípať po sexuálnej stránke. Už sme o tom aj diskutovali a snažili sa to nejak vyriešiť. No stále to nie je to, čo to bývalo na začiatku. Náš sex bol divoký, vášnivý, skvelý.
Pred pár dňami som ho podviedla, bol to sex na jednu noc, ten muž ma neskutočne priťahoval. Nedalo sa odolať. Svedomie šlo bokom. Samozrejme bol v tom aj nejaký ten pohárik vínka. Teraz neviem, čo robiť. Cítim sa zle, môj priateľ si to nezaslúži, on je pre mňa dokonalý, začali sme si už aj budúcnosť plánovať. No najhoršie je to, že i keď svoj čin ľutujem, predstavujem si, ako sa s dotyčným opäť stretnem a aké to bude SUPER! Som ako rozdvojená osoba! Nikomu nechcem ublížiť!!!!!!!

ninaba

B.Z.
neviem, koľko máš rokov, ale asi si mladý. Nadávať niekomu do k..., koho ani nepoznáš a v podstate nič o ňom nevieš, tak neviem. Možno mám ja hranicu tolerancie niekde inde.... Bola som v situácii, kedy som bola na tej druhej strane ja a dotyčnému som zaželala krásny, úspešný život a nech si nájde človeka, ktorý mu dá všetko po čom túži a bude ho mať rád. To by bolo pod moju úroveň niekomu nadávať. A to som pre neho urobila naozaj veľa...

PavolX

súhlasím s Ferom. Nebudem ťa ľutovať že si nemala sex tak si šla za iným a správne si urobila. Partnera si mala skúšať nejako vyprovokovať k sexu aby dostal chuť skúšala si? A ešte otázka ak by si s ním v budúcnosti uzavrela manželstvo a nastalo by obdobie chladu u vás hneď by si utekala za iným? Ak by bol po operácii genitálií alebo inak vážne chorí utekala by si za iným? Len kvôli hlúpim pudom si ochotná zahodiť váš krásny vzťah? Nie si zviera ktoré sa nevie ovládať či áno? A nabudúce nepi v prítomnosti cudzích mužov!

Fero M.

Suhlasim s Anabel aj ked kto vie ako mu to vysvetli. Chlapec si bude vycitat ze s nou nesexoval kazdy den a bude sa to mat ako dovod rozhodu.

Fero M.

ninaba nevravim. Ale uprimnost atd.. uz u niektorych ludi neexistuje. Co caka ze jej poradia? Ze to nevadi nic sa nestalolen mu to nehovor? Zivot nie je Diva.sk.
Podviedla ho raz spravila by to zas. Nech mu povie narovinu ze su viac zaklada ba sexe a ten nema a ze po dvich poharoch vina si vrzla s niekym inym.
Ten ju odkopne ona bude sklamana, ale ukojena novym zrebcom. Ten si casom najde novu obet, ona bude plakat lebo si naivne bude mysliet ze zrebec s nou zostarne. Potom si uvedomi ze to az take zle nebolo ale chlapec bude mat inu. 1000 krat sa ten isty pribeh pise a aj z opacnej strany.
Ludia uz nevedia co od rozkose. Kazdy v TV a okoli vidi len dokonalost ktora je prezentovana a vali sa z kazdej strany. Potom to tak vyzera.

B.Z.

nanaba, nebudem v ničom brzdiť!Takej žene sa len VYSRAŤ a VYŠŤAŤ na hlavu a poslať ju do piče, samozrejme pokiaľ sa dotyčný o nevere dozvie!

anabell

tvoj priatel si zasluzi lepsiu priatelku... myslim, ze to vies...nechaj priatela ty si ho nezasluzis, ale nevrav mu o nevere aj ked to co teraz vravim mnohi odsudia, ze ma pravo to vediet myslim, ze by mu to len ublizilo a asi by ta aj znenavidel ze stacilo trocha problemov v posteli a hned skoncis v posteli s inym pripadne by si znicila jeho doveru k zenam celkovo a potom by si to vytrpela ina ktoru by podozrieval ako je to v jednej teme tu teraz.....moja rada znie rozid sa nie si zrela aj ked si to myslis ..tvoje hodnoty su postavene zle resp si ich musis usporiadat ...isty cas bud sama resp ak si tak velmi sexualne zalozena najdi si chalana na sex no casom zistis ze len to nestaci

ninaba

Fero, ja nehovorím, že je to správne. Ale ja obdivujem ľudí, ktorí dokážu hneď odsúdiť iných. Nežijeme ich život, tak podľa mňa je to strašne jednoduché byť hneď v pozícii sudcov. Ale nikto z nás nemôže vedieť, či sa do takej situácie za svoj život ešte nedostane, či áno?

Bambullina

....su ludia pre kt. je kvalitny sex zakladom pre kvalitny vztah,a jednoducho su koli sexu schopni zapredat,zradit toho druheho,kt. uz nie je taky chceli predtym ,za zmenou je mozno vek,zdr.stav a ine okolnosti a ten druhy uz nie je taky naruzivy ako kedysi.... Ale vedz ze kazdemu sa vsetko roznymi podobami vrati spet,nestrasim ta iba upozornujem.Potrebujes sa sex.vyburit,mozno popalit a dospiet k poznaniu co je prve a co posledne v ramci hodnot,to sa neda naucit iba zivotom ziskat,ziadny vztah nema stale 100percentne super sexualny zivot,nie sme stroje su aj ine priciny kdesi pod povrchom,ale neverou svoj vztah nikdy neupevnis ,co je horsie je to ze chces byt s tym druhym,tak bud a svojmu cim skor povedz pravdu,nebud falosna a nevod ho za nos,tym co si urobila si jasne dala najavo ze sex je viac ako to co ti doterazal daval tvoj priatel,tak nes nasledky bud spravodliva...