Ranná erekcia

Príspevok v téme: Ranná erekcia
PeterGriffin

dobry den, som si isty, ze tato tema tu uz urcite bola, ale i napriek tomu sa chcem spytat: aka by mohla byt pricina toho, ze mam bud slabu alebo ziadnu rannu erekciu?......bol som u lekara nedavno, brali mi krv na zapaly, na onkomery, vsetko bolo v normále......mohlo by to byt napr. slabym prekrvenim? alebo nejakymi problemami s prostatou? myslite, ze by pomohlo, keby uzivam ginko?.....mam len 25 rokov, nechapem ako mozem mat v mojom veku taketo problemy :(

0vecka

www.shibuya3clinic4men.com

nejaky konkretny vedecky clanok presne o tomto som nenasiel ale takisto sa ta mozem spytat ze najdi mi vedecky dokaz toho ze clovek nemoze zit bez hlavy.....

ohmydog

vy dvaja experti tu podomnou.. tak mate nejaky zdroj kde sa uvadza ze absencia rannej erekcie je prejavom nejakeho zdravotneho problemu? alebo vam len nacisto preskakuje?

0vecka

jj saq to je ako ten reflex ked dostane niekto kladivkom do kolena ze kopne nohou proste ked to clovek nema je to tiez problem

PeterGriffin

0vecka ved prave to je to, ze sa mi zda, ze tazsie ju dosahujem aj normalne a prislo to akoby len tak z nicoho nic, bez varovania bez naznakov, proste z nicoho nic prestal rano stat a tazsie je to uz aj v normale, preto som tak trochu znepokojeny :)

mercyful5 nemas mi co zavidiet a toto nie je mojm najvacsim problemom, si predstav :D no ved je to zdravotny problem, znaci to ze sa asi vyskytla nejaka porucha alebo co...je to proste znak (ranna erekcia), ze telo pracuje spravne a zrazu sa to vytratilo, tak len ma zaujimalo preco sa to zmenilo :)

0vecka

mozu to byt srdcovocievne problemy atd.. akoze by som to nepodcenoval ale ak ho cekli lekari tak moze skusit ineho lekara ale pravdepodobne sa nic neporiesi

0vecka

pochzbujem tusim gynko bolo tiez len hoax.... v pripade ze inak problemy s erekciou nemas tak si zatial uzivaj :) a hlavne necakaj ze tuto v diskusii ti da niekto lepsiu radu ako lekari..

naanaa

Ked mas výsledky u lekára v poriadku...skús tradičnú cinsku, rusku ci indicku medicinu, som si istá ze maju na to bylinky