Ako spoznam uprimnost?

Príspevok v téme: Ako spoznam uprimnost?
sedan

Mam 23 a spoznal som sa s jednou super devuskov 19 rocnou. Prejavovala mi sympatie a sme sa dohodli cez SMS na neurcitom stretnuti(ked bude mat cas). Ona sa uci na prijimacky na skolu na ktorej ja za rok koncim, este sme sa vsak nestretli. Chcem sa vas opytat, ako spoznam ze tie sympatie ktore mi prejavuje su uprimne,alebo sa chce so mnou len kamaratit, aby som jej pripadne pomahal v skole(cize cista vypocitavost)
(Ta devuska je velmi pekna a mila a ja niesom ziadny model ani don chuan a nikdy predtym o mna neprejavila zaujem takato kocka, ja som este nemal ziadny vztah)

trini3

nechcem ta nejako demotivovat ale mozno to nema vyznam ked si nevie najst ani cas aby ti napisala sms, ja som mala tiez taky problem s chalanom ze nejako po case prestal pisat a kaslal na mna co ma velmi trapilo. ale kazdopadne mohla mat v sebe aspon tolko slusnosti ze ak sa s tebou nechce stretnut,tak aspon napisat ze nema zaujem alebo co.a mozno ju len bavi natahovat a zahravat sa s chalanmi. no skus jej zavolat aby si sa uistil na com si

sedan

uz je to vyse tyzdna co sa mi neozvala, zacinam zvazovat, ze by som jej zavolal z kamaratovho telefonu, ma pausal a volne minuty. Moj telefon by zrejme nezdvyhla. Predstavim sa ze to ja a ze ju nechcem zdrzovat len ma zaujima ze ako jej ide ucenie a ze ako sa ma, cisto ako kamarat, a popri sa opytam, ci sa na mna nehneva, ze som jej tolko SMS poslal, a ze to stretnutie nam dako nevyslo. Co si myslite, je tento postup dobry?

sedan

no uz je druhy den a ona sa mi stale neozvala, pripisovat to tomu ze nema kredit je blbost, lebo keby chcela tak si najde moznost ako mi napisat. Ale hrozne ma to vsetko mrzi, lebo predtym mi hned odpisovala a milo a teraz nic. Tak zrejme sa potvrdilo to co som si myslel, ze to z jej strany nebolo uprimne a ked zistila ze zvlada vsetko v pohode sama tak sa mi nepotrebuje ozyvat a ked mozno bude daco za rok potrebovat tak si na mna spomenie:-((( je to vsetko smutne

sedan

No dnes som sa jej ozval znova, neutralnu SMS, ale dako mi neodpisuje, zrejme uz je vsetko stratene, uz stracan nadej v stretnutie s nou, proste z nicoho nic ochladla :-(

sedan

v poslednom case sa ale deju zvlastne veci okolo mna, proste sa ma uz viacero dievcat opytalo, ze ci mam priatelku a ked som povedal ze nie tak sa divili, tomu tiez nechapem, vsak niesom daky krasavec,ani nejaky akcny typ, iba sa snazim byt ku vsetkym mili a priatelsky.

sedan

dakujem, len ja asi neviem byt trpezlivy, alebo co a potom ma to vsekto hneva a teraz premyslam nad tym ze kedy sa jej zase ozvat a ci jej zase navrhnut stretnutie,alebo len daku neutralnu SMS a nechat to na nu nech navrhne kedy ma cas?

katty19

ale ty si milý, nemusíš mať problém, to čo píšeš sa mi páči, takže, len odvahu, že nič nepokazíš:)ti prajem, samozrejme

katty19

myslím si, že... že sa stretnete, ale kým sa stretnete? no to vieš, kto hrá fintičky, musí počítať s časom a aj ty ich hráš, mňa z vás chlapov asi vrhne, joj!

sedan

No tak teraz tomu nerozumiem, mali sme sa dnes stretnut, ale sa mi neozyvala a ja som nevedel dokedy mam cakat, lebo chcem ist dnes domov z intraku a tak som jej napisal ze idem uz teraz ze z rande nic nebude a ona mi zrazu odpisala ze to je skoda, ze mi dvaja sa asi nikdy nestretneme a ze mi praje peknu cestu domov, nechapem uz nicomu, co si o tom myslite?