Problémy s nafúknutým bruchom

Príspevok v téme: Problémy s nafúknutým bruchom
leonka20144

Chcela by som sa Vás opýtať, či by ste mi nevedeli poradiť s mojim problémom.
Pár mesiacov dozadu som mala aj problémy s obličkami, a neviem či to s tým má aj nejaký súvis, ale neustále mam tvrdé a nafúknuté brucho. Vylúčila som biele aj tmavé pečivo, sústredila som sa viac na zeleninu a ovocie, pijem veľmi veľa vody, ale stále nič. Denne si dám aj jogurt a acidofilné alebo kefírové mlieko. Myslíte, že by som to mohla mat aj z takýchto mliečnych vecí ako je acidko a jogurty alebo to môže byť skôr príčina nesprávne pracujúcich obličiek.

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď a ostávam s pozdravom.

redka

Na tie oblicky ti davali antibiotika? Ak ano je mozne ze ti znicili crevnu mikrofloru... A tu nenahradis acidkom.... Treba silne probiotika, cim viac kmeov tym lepsie... A k tomu mikrovlakniny ako je inulin, psyllium, pektiny a pod

natura78

Nafukovanie je spojené s nesprávnou funkciou žlčníka. A áno súvis to s obličkami môže mať, pretože jeho harmonické fungovanie ovplyvňuje rovnováha obličiek a močového mechúra. Preto Vám doporučujem užívať prírodné, viaczložkové prípravky. Pôsobia hneď na niekoľko oblastí v tele naraz a sú veľmi účinné. Na tomto odkaze nájdete podrobné informácie o produktoch a ich pôsobení v organizme a kontakt na mňa. S výrobkov doporučujem Emulips forte a OK Alfu. Odkaz
www.okg-fit.cz
Pekný večer prajem.