Vzťah krátko po rozchode

Príspevok v téme: Vzťah krátko po rozchode
lis

Ahojte, viem že toto je veľmi subjektívna téma, ale rada by som počula názory iných. Pred nedávnom som ukončila vážny vzťah, ale stalo sa mi že som chvíľu nato spoznala iného muža s ktorým sa stretávam a je mi s ním fajn. Cítim sa s ním skvele a nemyslím na to čo bolo. ALE - bojím sa, že je pre mňa iba náhražka za prázdne miesto po bývalom partnerovi. Keď som s ním, vôbec ich neporovnávam, snažím si vychutnať hodnotu okamihu, ale okrem toho, že mi je s ním fajn nič necítim. Chýbajú tam proste tie motýliky v bruchu ako to býva na začiatku vzťahu. Mám ho rada, ale nie je to viac. Preto sa bojím, že po začatí vzťahu by to malo veľmi rýchly koniec. Musím ale povedať že stále milujem svojho bývalého, preto sa bojím, aby som tomu terajšiemu neublížila. Ale zas poznám ľudí, ktorí takto začínali a klaplo to, len museli chvíľu vydržať. Aký je váš názor na vzťahy hneď po rozchode?

lis

Ďakujem to som chcela počuť. Nehrnem sa do toho, všetko postupne, ale nerada by som to ukončovala :)Chcem dať tomu šancu

Agnes998

Samozrejme ze to moze fungovat a moze to mat buducnost. Ludia velmi precenuju tie motyliky na zaciatku vztahu ale pevne vztahy zalozene na laske vznikaju casto bez nich, teda min. tam nie su na zaciatku. Vela krat je dvom spolu na zaciatku len dobre, ale nejaka obrovska laska tam nie je, ani zamilovanost, ani motyliky, ale postupne, ako sa spoznavaju, stretavaju prip. spolu ziju neskor to pomaly prechadza v stale vacsiu lasku. Takyto vztah ma aj zvycajne dlhsie trvanie a je na pevnejsich zakladoch ako vztah ludi, ktori sa hned na zaciatku bezhlavo do seba zamiluju, aj s tymi motylikmi, byva to impulzivny vztah a casto aj skoro skonci.Kludne sa s nim dalej stretavaj a nicoho sa neboj. Na byvaleho postupne zabudnes, ci s tymto chlapom po boku ci bez neho. Tiez poznam dost stalych parov, co si spolu zacali kratko po rozchode a klape im to.

lilyiankaa

ak to hodnotím podľa seba, tak vzťah tesne po rozchode (no síce to bolo cca 4 mesiace po rozchode) mi neklapol .. jednoducho som sa nedokázala do dotyčného zamilovať, a keď som videla, že je to z jeho strany vážne, skončila som to, aby som ho ešte viac netrápila a seba v podstate tiež, lebo som vedela, že potrebujem byť sama nejakú dobu a ďalší vzťah som začala až o 3 roky neskôr a trvá doteraz ... ale napr. kamoška sa rozišla po 8 rokoch a hneď stretla ďalšieho, chodili spolu dva roky, teraz sú už rok zobratí a majú dieťa ..takže je to ťažko povedať, každý z nás je iný a dostáva sa zo vzťahu ľahšie alebo ťažšie