Clip in najlacnejsie vlasy gabriela hair a beauty nitra

Príspevok v téme: Clip in najlacnejsie vlasy gabriela hair a beauty nitra
lauritajfdfs

Chcela by som sa len podelit o moju skusenost s kupou clip in zo stranky NAJLACNEJSIE VLASY GABRIELA HAIR A BEAUTY ktora sa nachadza v NITRE.Komunikacia s predavajucou bola dobra co sa tyka telofonicky alebo mailom bola mila ochotna.clipy mi prisli hned na druhy den ,nesadol mi odtien,takze som poziadala o vymenu ,z jej strany to bolo bez problemu ,dorucenie opat rychle.no opat mi nesadol odtien,potrebovala som tmavsi a prisiel mi ovela bledsi ako ten prvy.ok dajme tomu ze fotky skresluju.takze som sa rozhodla ze nebudem uz vymyslat ale poziadam o vratenie penazi scim dotycna predavajuca suhlasila ale videla som ze komunikacia z jej strany je uz ina velmi strucna rychlo sa ma chcela zbavit a ukoncit hovor. ale ze peniazky mi nabehnu na ucet hned ako jej poslem vlasy.poslala som ich este v ten den 1 tr.preslo pol roka a peniaze doteraz mi neprisli.Takze NEMAM VLASY ANI PENIAZE cca 60e.JE TO OBYCAJNE PODVODNICKA.ked chce clovek vymenit vlasy za ine bez problemu ale ako chce vratit svoje peniaze tak moze snivat .je to podvodnicka.

kamilkaa

Najprv si dajte vlasy do poriadku a potom ich možete zaťažovať. Najhoršie je na oslabené či zničené vlasy niečo nadpájať. Najskor ich treba vyživiť a ozdraviť

Katka H

Keď si nechávate vlasy predlžovať, určite si vyberte dobrú kaderníčku a kvalitné vlasy. Inak možete byť nemilo prekvapení. Ale pokiaľ investujete do kvality, výsledok stojí zato

Sona 32

Ja mám clipy z www.clipinhair.sk a sú super. Naozaj pravé ľudské vlasy, ktoré sa dajú aj pekne upravovať. Neboli ani nejako extra drahé ale určite by som nekupovala niečo čo začína slovami najlacnejšie. Ono aj kvalita je zvyčajne potom "najlacnejšia"

hair

pripajam sa ... vraj 100% ludske vlasy? mne asi potom poslali oskubanu barbie.. pretoze tie vlasy urcite niesu ludskeeeee.. cista umelina objednvam z roznych stranok vlasy no toto s ludskym nema nic spolocne.. Bola som si to dat este do kadernictiev overit ohmatat predsa stym len pracuju casto v kadernictvach tak na mna kukali sprepacenim ako na debila ,ze ako sa mozem zu ln opyttat ci je to ludsky iba velmi nekvalitny vlas..? ze v ziadnom pripade ,ze ma oklamali .... uzasneeeeeeeeeee tesim sa velmi chcem poslat vlasy naspat no kedze ma zu oklamali takto bojim sa, aby ma neoklamali aj s peniazmi ,ze mi ich neposlu naspat