Najvacsia chyba v živote

Príspevok v téme: Najvacsia chyba v živote
Fero M.

Zdravim...

Mal som spravený nick na azete, ktorý som už manželke spomínal. Chodil som tam občas, nemal som ani fotku, ani profil nič. Písal som si tam s chlapmi ale aj ženami zväčša o hlupostiach. Nič závazne a ani nič. Konverzácie na hodinu a nikdy viac.
Včera som nechal nechctiac zapnuty pc a manželka ho rano nasla s prihlaseným nickom na azete.
Zadala archív sprav a čítala správy ktoré som si písal s dievčatami.... Našla tam aj správu ako som písal jednej slečne nech dá heslo na album... bola to obyčajna šľapka, ani neviem načo som jej písal, len som bol zvedavý ako vyzerá to je všetko. Ani mi ho neposlala a ja som ho ani nechcel...
Proste odveci viem cele čo píšem..

Dneska si to však prečítala a totálne sa zo mna zrutila. Vraj mi už nikdy nemôže veriť. Chápem že som spravil chybu, ale verte mi nikdy som na podvedenie ani nepomyslel a ani nikdy nechcel prisaham na svoj život!

Odišla... zbalila sa a odišla, vraj mi už nikdy nebude veriť a že chce rozchod...
Toto psychycky nezváldnem, už nie, druhý krat už nie...

Maoam

no a to sa jej nedivim, ze jej dovera je fuc, ak uz zazila to s ex...

nechaj ju vyspat sa a ked bude moznost, daj rec

ale tvoj objekt zaujmu vo mne vyvolal mierny nepokoj...fuuuuuuu

Fero M.

hovorila mi ze nedokaze zit s niekym komu nemoze verit ze to uz zazila a ze to v zivote necakala odomna. Spravil som jedinu chybu ze som napisal tej slapke aby mi dala heslo. Len zo zvedavosti. Vsetky su aj tak po 40tke a vacsinou ciganky. Bol som len zvedavy a toto je kamen urazu.
Nikde nechodim s nikym nekomunikujem. Ona ma vela kamaratov aj na FB co ich roky pozna a ja jej nebranim ma skym pisat ale ja zial nie. Vymazal som koli nej kopec kamosiek co som snimi sem tam pisal. Mne ro nejako nechyba ale su chvile kedy clovek chce pokecat s niekym kto boc neriesi nic nechce nepozna vas a nesudi vas.
Aj o nesmysloch a hlupostiach. O nic my neslo.

Leosa

Tak to mas pravdu, psik nie je dobra alternativa ak nemate na neho cas. Tak ju vytiahni von, na veceru a porozpravaj sa s nou... nemyslim si ze by toto bol dovod na rozchod... mozno na hadku ale nie na rozchod. Ano aj ja by som sa nahnevala a priatelovi by som to nechala vyzrat do posledneho ale nerozisla by som sa. Takze vydrz a nevzdavaj sa, urcite aa oplati pre nu bojovat.

Fero M.

spi vedla po nocnej. Nechxe ma ani vidiet a viem kedy nesranduje. Nemam sa k nej priblizovat.
Toho pdika by som aj zobral miluje ich. Ale je tu problem ze ak je na dennej a ja v robote tak by bol sam od 6 rano do 5 vecer.

Leosa

Tak to som rada ze si si tym istym, no ako pisem, chod za nou a hovor tieto slova jej. Aj ako ti napisal anjelik zozen psika a bez za nou a odpros ju. Inak ju stratis a to nechces, ze? Drzim ti palce a padaj za nou!

Fero M.

Miluje ma som si isty, a nikdy som nic take nepravil skor to spravil jej byvay ze potajme pisal so zenami a aj sa s nimi stretaval.

Leosa

Ferino, Ferino... za co si sudil inych, sam vyvedies... nevadi aj horsie sa stava. Pozri pises ze je ti to luto a dovody preco si to spravil ale byt na tvojom mieste toto hovorim manzelke a nie forumu. Podla mna su 2 varianty preco takto tvoja manzelka zareagovala: 1) uz si cosi podobne prezila a pisal si ze uz je to druhykrat... a 2) ocividne ta uz nemilovala a ty si jej dal dovod preco to hned ukoncit aby si ty bol za chudaka co urobil kravinu a ona za neviniatko... nemusi to byt ani jedna varianta ale moze. Popremyslaj...

Fero M.

chodil som len ked bola v robote aj to si zle zovrala. Lenze vo mam robit v panelaku. Siel som na azet bol tam pol hodinu a siel prec lebo ma to tam nebavilo. Zapol som facebook a odpijil sa po 20 minutach. Neviem vo ludoa vedia na tom pocitaci byt cely den. O nic mi neslo nikdy.
Skor som to bral ako take svoje sukromie kde nic zle neeobim a sem tam vypnem. Nechcem sa lutovat ani sa ohajovat viem ze mi velmi verila a mala ma za dokonaleho a takym sa aj snazim vyt v realnom zivote a nie vo virtualnej hovadine...

Maoam

Fero, tak si prisiel aspon na daco, ze sa nudis. Tak si najdi nieco, co ta zaujme a co bude zmysluplne, cojaviem citaj dake clanky a Co. (nie bulvar)