Kamaratky sa na mna vykašlali

Príspevok v téme: Kamaratky sa na mna vykašlali
heri123

Niekedy sa až zamýšlam nad tým že len ja môžem mať takéto ,,šťastie". Ako každé dievča aj ja mám teda už lepšie povedané mala som kamarátky. No každá z nich si našla priateľa a dve z nich sa namna uplne vykašlali. Niekedy sme pravidelne chodili vonku a teraz ? Nič. Jediná jedna si namna občas najde čas aj to už strášne málo. Neviem čo robiť. Neviem si zvyknúť na pocit že som ostala taká sama. Rada by som si našla nejaké nové kamarátky ale to sa len tak ľachko nedá :/. Preto žiadam o radu a chcem vedieť či aj vám sa to už niekedy stalo.

heri123

Vieš oni sa radšej zaľúbia do tých najkrajších a najobľúbenejších a potom sa sťažujú že sa sklamali a nadávajú na všetky dievčatá :) a hej navzájom sa potrebujeme to je jasné :D Ja osobne som sa už sklamala viac krát takže som aj opatrná ..a ved ked to má prisť tak to príde ani nevieš ako :)

lulu17

no veď toto, asi to tak proste má byť.. to si aj ja hovorím keby to bolo také jednoduché, ale tí chalani si to ani neuvedomujú ako nás potrebujú (vlastne aj my ich) :D všetko zbytočne komplikujú :)

heri123

joro...diki to dufam aj ja, aj ked už spolu niesme často, nechcem ju uplne stratiť :)Ale tak čo život ide dalej niekto odíde a niekto noví príde ..tak to chodí :)...a lulu no raz mam pocit že je ta pravá kamaratka a raz zas že nie ...no ved mali, len keby to bolo take jednoduche :D

lulu17

určite nás je viacej :) .. tak to asi nie sú tie pravé kamarátky, ale väčšinou to tak chodí že na tú kamarátku sa pomaly zabúda :) .. mali by sme si aj my nájsť frajerov a problém by bol vyriešený :)

joro

Aj mne sa to stalo "kamarat" boli sme fakt dobrý kamaráti mal som 10-14 rokov naše kamarátstvo trvalo 2 možno 3 roky potom jedného dna mi kamarát povedal, že sa vracia k starej partii a na mna sa vykašlal síce sme sa potom bavili ale už to nebolo ono a teraz ked sme už dospelý tak sa rozprávame ked sa stretneme ale stále na to myslím bolí to aj po veľa rokoch snád Ti to takto nedopadne
držím palce

heri123

aspon že niesom sama :/ dosť mi to vadí lebo ked som ja mala frajera tak som sa na žiadnu kamaratku nevykašlala. Nie že by som bola uplne sama ...mam kamaratov ale už žiadnu poriadnu kamaratku :) niekedy to chce aj dievča :)

lulu17

ahoj heri, no to poznam mám najlepšiu kamarátku ktorá vždy keď má aktuálne frajera tak na mňa akosi zabúda .. neboj nie si sama ;)