Divate sa ludom do oci alebo oni vam?

Príspevok v téme: Divate sa ludom do oci alebo oni vam?
mam komplex?

Vsimla som si ze ked idem po ulici a oproti mne ide nejaky clovek alebo dvaja a viac ludi tak tesne predomnou sa namna pozru. Stava sa to aj vam ze sa na vas oproti iduci ludia divaju a niektori az tak ze si vas rychlo prezru od noh az k hlave proste ze im oci prebehnu po vasom tele? Je mi to dost neprijemne a vzdy mam pocit ze nevyzeram dobre alebo ze mam pokrcene oblecenie, spinave, alebo som nepekne oblecena. Aj na vas sa ludia pozeraju najme zeny? Preco si ma tak obzeraju? Ved sa snazim chodit pekne a uhladene oblecena. Je to normalne?

wolfwoman

Je to normálne hlavne v malých mestách. Tu každý na každého zazerá hlavne ženy na ženy. Nebodaj máš na sebe pekný kus oblečenie, amen dolores :) Muži sa pozerajú úplne inak, skôr obdivne.

Prezyvka55

No tak si premeriavam skoro kazdeho co ide oprotimne ved to je normalne a v ramci bezpecnosti aj nutne akurat to robim podstatne rychlejsie a mam celkom dobru fotograficku pamat takze mi staci par sekund a viem povedat kto mal ake topanky co oblecene a podobne. Nie ze by to boli podstatne info ale mas oci na to aby si sa pozerala tak ich vyuzivaj na to na co sluzia teda na pozeranie.

piatkova

ved ty robis to iste. Ty tiez na nich zizas ako oni na teba. Oni by si mohli to iste povedat ze preco zizas na nich.