Ako často možem použit odfarbovac na vlasy?

ivanaaaa82

ja mam s paletkami iba dobre skusenosti :) a C8, C9 , C10, a aj ta A10 su fakt pekne odtiene :-)
ak mas vlasy uz blond, tak by ti to mozno aj na prvykrat tak zafarbilo, v kazdom pripade zas treba ta trpezlivost ked budes davat tuto farbu zakazdym tak vlasy zachvilu chytia ten krasny odtien platinovej :-)

kika2897

baby a mate skusenost niektora s farbou palette C10 alebo palette A10?...chcem mat peknu platinovu a podklad mam teraz taku zlatu blond možno aj svetlejšiu jak zlatu...

kika2897

tak som poslala ...ale na tu zaverecnu farbu by som chcela ešte dat palette C10 aby to bola taka pekna platinova ...nemas s nou skusenosti s tou farbou? lebo sa bojim aby mi to zase nechytilo nejako na tmavo alebo co...

Nikuss22

Ved áno, vyzera to hrozne ked mas korienky tmavé a inak krásnu blond farbu. A ak ti aj rýchlo rastú vlásky, tak samozrejme to vidieť po týždni. Ja som iba pridala vlastnú skúsenosť a názor.

ivanaaaa82

posli na mail jamborova1982@gmail.com

no ja som na to kydnut musela svetlo plavu, so 6% peroxidom , to mi zlepsilo kvlaitu vlasov po syosse - ten uz nikdy! dalej budem odfarbovat iba s 3% peroxidom a davat osetrujucu farbu bez amoniaku od matrixu, aj ked sa hrozne rychlo vymyva :-/ ale oranzova chodit teda nebudem :-D

ja to mam farbene v piatok a dnes na 5ty den uz mam vykukajuce svoje tmavsie vlasy, takze to bude zaujimave este s tym dofarbovanim...

kika2897

ako modelka sa neživim :-) ale kedže mam svoje povodne vlasy tmavo hnede tak to ked vyrasta už aj pol milimetra tak to vyzera hrozne cigansky pardon za vyraz takže farbim korienky každe 2 tyždne ale naozaj len korienky lebo inak by som mala na hlave chemlon za chvilku,,,už som rozmyslala že ci by sa to nedalo dofarbovat blond samponom ale to by mi asi na tmave vlasy nechytilo nijako...a mam aj smolu alebo stastie že mi vlasy rastu pol centimetra za tyžden...takže tak..

Nikuss22

ja som špinavý blond a na strednej som chcela mať krásnu blond hrivu. To trvalo 6 rokov, plus rôzne strihy, aby som bola kočka :) Z popásu vlasy mám teraz tak po lopatky a asi mesiac dozadu som dala na vlasy približne svoju farbu, samozrejme mi stmavli moje vlásky, čiže mam také neurčité :D a v príšernom stave :( Vypestovať si zas po pás mi určite nepôjde, mam pocit že mi už aj prestali rásť a kvalita nič... našťastie nerobila som takéto rapídne zmeny, čierna - blond, a vždy som bola u kaderníka, ale myslím si že s farbami to netreba prehánať, viem že niektoré ženy chodia raz mesačne na korienky, aby boli tip top, ale ak sa neživíš ako modelka, alebo kde potrebuješ mať farbu vlasov jednotnú, aspoň 2-3 mesiace by som radila oddych, na vlásky je to veľká záťaž ...

ivanaaaa82

naozaj? tak super, dobre, ze vlasy moc neutrpeli lebo bol to veru drsny zasah...a aku si dala poslednu farbu?

ja prechadzam z ciernej od decembra :-D a teraz som taka furt rysava ked na to nedam farbu - furt este v odtienoch studenej hnedej, mne to potrva este dalsieho pol roka kym budem blond...
nechces ukazat foto vlasov ako sa ti postupne podarilo prejst na farbu?

kika2897

už to mam chvalabohu za sebou prešla som z ciernej na peknu popolavu blond farbila som sa 3x odfarbovacom a raz normalnou farbou...nastastie vlasy si to neodniesli priliš