Mama sa správa divne

Príspevok v téme: Mama sa správa divne
Gabriela912

Dobrý deň.

Potrebovala by som poradiť. Sme traja súrodenci, brat ma 29, sestra 30 a ja 20rokov. Mama nás vychováva od mojich 2rokov sama. Minulý rok sa sestra odsťahovala, brat išiel pracovať do zahraničia. S mamou sme v podstate ostali doma samé. Brat keď odišiel pracovať, nechal tu na mamu nejaké svoje dlhy. Ja mám vážny vzťah, s rodinou priateľa mám veľmi dobrý vzťah. Neviem či práve toto znáša moja mama ťažko alebo čo, no už mesiace je na mňa veľmi divná, všetko čo sa mňa týka ju rozčuľuje, ako keby som za všetko čo sa udeje mohla ja. Zo začiatku som to vnímla že ju to preje, no je to zo dňa na deň horšie a už neviem čo s tým mám robiť. Je možné, že s niečím vo vnútri bojuje? Prosím poraďte mi nejako.

Maoam

pricin moze byt XY, fakt, ze odides aj ty a ostane sama, ak nema partnera, neviem aky ma vek, moze ist aj o priznaky menopauzy (klimakterium)

v klude sa s nou porozpravaj, bez vycitiek, nech ti otvorene povie, co ju skutocne trapi

mozno ma osobny, zdravotny, psychicky problem, nevies...

to vyriesi iba rozhovor - s tym, ze ju trpezlivo vypocujes aj keby mala robit sceny a Co., ale aspon sa dozvies co je vo veci