Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemozem dojcit, ake mliecko davat?

Príspevok v téme: Nemozem dojcit, ake mliecko davat?
anonymimka

ahojte mamicky, stratila som mlieko kratko po narodeni malej a chcem sa opytat, ci mate nejake skusenosti s dojcenskym mliekom Humana? odporucila mi ho kamoska, ktora s nim ma super skusenosti. ze to vyrabaju nemci a je najkvalitnejsie na trhu. urcite ho chcem malej zacat davat, lebo ma aj prebiotika na dobre travenie, len by som vas prosila o nejake skusenosti este, ak mate.dakujeeeeem :)

Medica

U nas sa pije asi 4 mesiace Sunar a je z toho čo nám odporúčali najlepší. A inak i ja som už prepadla objednávaniu potrieb pre deti cez net. Najskôr som pracne všetko nosila z obchode, ale teraz sadnem sa comp. Na feedo.sk si objednám Sunar, Sunárek a plno iného a mám pokoj. Donesú domov a mama spokojná a dieťa tiež. Namiesto prechádzky v supermarkete ideme do parku.

Buki

Keine Sonne die mir scheint
keine Brust hat Milch geweint
in meiner Kehle steckt ein Schlauch
Hab keinen Nabel auf dem Bauch

Mutter! Mutter! Mutter! Mutter!

Ich durfte keine Nippel lecken
und keine Falte zum Verstecken
niemand gab mir einen Namen
gezeugt in Hast und ohne Samen

Drakana

Momentálne je trh zahltený toľkými značkami, že sa ani nečudujem, že si mamičky nemôžu vybrať. U nás sme mali možno šťastie, ale nám na prvý krát sadol rokmi overený Sunar. Sunárek kapsičky sú obľúbená maškrta, aj pre staršie dieťa a keďže tam je len čisté ovocie bez cukru spapa na posedenie aj 2-3. Tak každúchvíľu k nám chdí kuriér z feedo.sk a nosí zásoby :)

matka154

treba skusat, ja som tiez mala skusenost ze nesadlo kazde mliecko, po odkusani som davala aj sunar a stym nebol problem

lastom

Je super vediet, ze je viacej kvalitnych mliecok na trhu. Nie kazdemu dietatku sadne hned prva znacku, ktoru vyskusa. My sme s amilk bifido maximalne spokojni, ale takto viem poradit aj inu znacku, keby bolo treba.

gabona1

Ahoj, my máme Amilk Bifido, maximálne spokojnosť. Bruško nebolí, máme ho už niečo cez mesiac, začali sme iným, to však odmietal. Chuťovo je dobré.

gastanko2016

Ja som nemohla vôbec kojiť, tak malý je od narodenia na umelom mlieku. Začali sme nutrilonom comfort, keďže mal problémy
s trávením, ale to mu moc nepomohlo.Potom sunar a teraz sme
vyskúšali Amilkbifido s probiotikami a zatiaľ je malý spokojný
a aj bruško lepšie trávi. A cena je výhodná.

lastom

ahojte,
my mame 3 deti a kazde sme vychovali na inej znacke, zacali sme nutrilonom cez sunar a teraz sme skoncili pri amilk bifido. Pytali sme aj nasej detskej lekarky a takisto nam ho odporucila. Este sme skusali aj bebe a nieco francuzske, ale to maly vobec nechcel. Urcite sa vsetci zhodneme, ze najlepsie je kojit pokial sa da, teda zase netreba to prehanat, lebo v 4 rokoch dietata to uz nemusi byt uplne prirodzene pre nikoho:). Nasa skusenost je taka, ze ak si maly osvoji jednu znacku, uz to netreba menit, preto odporucam zacat od tej, co ma najviac vytaminov a vyzivovych latok a zaroven je cenovo prijatelna a pokial sa neujme, tak skusat aj tie drahsie. My sme dostali amilk vzorku zadarmo a krpec ju prijal uplne v pohode, takze nemame dovod menit.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemozem dojcit, ake mliecko davat? - Fórum - ZDRAVIE.sk