Mám problemy s priatelkou

Príspevok v téme: Mám problemy s priatelkou
mpjla

Ahojte , mam 18 rokov a som podla mojho okolia velmi pekný chlapec . Mám priateľku , ona má 15 a ja mám 18 . Ona je viac taký chlapec a ja sa zas radšej objímam . Vždy ked sa s nou chcem mazlit naznačujeme mi že chce niečo viac ale ja si nie som istý , predsa má len 15 . Poradte čo jej mam povedat bez toho aby si to zle vysvetlila , viete mna fyzicky pritahuje len ten jej vek ...

kamir

Ja mam 62 a mam 12 rocnu milenku z dediny.Naucil som ju sexovat.A teraz to je eno nuno.15 rocna je na moj vkus stara.

Prezyvka55

Osobne by som asi necakal na tvojom mieste ale ziadne terno to asi nebude. Hlavne jej nesprav dieta alebo volajaku koniny, urcite by sa jej rodicia nepotesili a posral by si jej zivot. Ale ak si v tom zbehli a pouzivas rozum tak preco nie. Alebo len rucne strucne a oralne. Aj ked to casom moze znudit. Ale tak zacat mozte takto :D

lilyiankaa

tretiemu riadku vôbec nerozumiem, ale dobre ... tvoj problém ako som pochopila spočíva v tom, že tvoja priateľka by už chcela sex a ty nie a nevieš ako jej to povedať .... povedz jej narovinu, že sa na to ešte necítiš a že nechceš, aby aj ona urobila nejaký unáhlený krok, nech ešte nejaký čas počkáte

Dawia

Ahoj, je dobre, že takto rozmýšľaš, lebo predsa 15 rokov je 15 rokov. Povedz jej, že na sex mate ešte čas, Moze to časom olutovat, kedze ma len 15 je taktiež neplnoletá. Možte skusat ine veci ( veď vieš ), a vysvetli jej nech sa na teba nehnevá len je predsa mladšia od teba. A kolko spolu chodite?