Problémy s močením

Príspevok v téme: Problémy s močením
candycane

Zdravim, mam taký problém. :/ (som žena, mám 14 rokov) V posledných dňoch sa mi to stáva veľmi často. Jednoducho, cítim, že musím isť na malú potrebu. Teda prídem na záchod, sadnem si na záchod a nič. Nedokážem zo seba dostať moč von. Nemám potuchy, čo to môže spôsobovať. Keď som sa ráno zobudila a večer pred spaním vždy som išla na záchod, a všetko v pohode. No asi týždeň mi močenie robí fakt veľké problémy. Neviem, ak oto vysvetliť, ale vždy musím zatlačiť ako pri veľkej potrebe a vtedy malý prúd moču vycikám. Ale to musím tak, ž esa nadýchnem a počas toho nemôžem ani dýchať, jednoduchu musím z celej sily zatlačiť. Najhoršie je to, keď sa ponáhľam. Častokrát sa aj stane, že idem na záchod, sadnem si a nič nevymočím a len spláchnem, že som akože bola na potrebe. Ale v skutočnosti nebola. Neviete, čím to môže byť, že sa mi toto deje? Fakt budem vďačná za všetky rady. Ešte ma napadlo, že či to môže byť spôsobené masturbáciou? Všimla som si, že väčšinou sa mi to stáva po tom. Prosím poraďte, som zúfalá. :(