Zaciatky s antikoncepciou - nedovera

Príspevok v téme: Zaciatky s antikoncepciou - nedovera
klara90

Ahojte,dufam ze mi poradite.V utorok som dobrala prve 3mesacne balenie antikoncepcie a tento stvrtok som mala dostat menstruaciu. Avsak stale nic.... Tabletky som brala na 90% nacas, mozno dvakrat sa mi podarilo ju zobrat s hodinovym oneskorenim. Citala som kadejake fora ohladom HAK plus pribalovy letacik a neskutocne sa bojim ze mi ju telo nevstrebalo a podobne...Asi sa prilis sledujem, ale v januari sa nam podarila nehoda a musela som ist na potrat a odvtedy mam neskutocne mory ze sa to zopakuje...Vsade vidim aj tie priznaky a podobne a asi sa z toho zosaliem....Zajtra si idem kupit aj test, ale chcela som aj vasu radu popripade nazory.... Dakujem velmi pekne

odpovedam

ak si tabletky brala spravne, tak sa neboj. co sa tyka HAK, tak pri nom ziadnu menstruaciu nemas. je to len tzv. krvacanie z vysadenia, z medicinskeho hladiska potrebne nie je. v pribalovom letaciku mas napisane, ze moznym vedlajsim ucinkom je vynechanie krvacania alebo nepravidelnosti v cykle. neboj sa, si chranena a nadalej dodrziavaj spravne uzivanie. ak by neprijemne pocity neprechadzali, radsej zatelefonuj svojmu lekarovi, nech ti vysvetli tvoje nezrovnalosti.