Bojím sa toho, že je mojím najväčším omylom

Príspevok v téme: Bojím sa toho, že je mojím najväčším omylom
zbludiladusa

poradte mi,neviem,ako vychádzať s mužom škorpionom,som s ním už dlhé roky vo vzťahu,no čím dalej,tým je to horšie.Kedysi na začiatku bol nežný,jemný chlapec gestami ku mne,teraz je tvrdší,akoby menej citlivý,všetko presadzuje len SVOJE,len jeho všetko je pravda,čo povie,nepripúšťa iný názor ( hoci je ten druhý názor oveľa lepši!!)je taký tvrdohlavý,nepoznám tak tvrdohlavého človeka,je nervák,neviem ešte,čo ma pri nom drží,asi láska.musím sa naozaj zanho niekedy zahanbiť,aj čo sa týka správania( správa sa ku mne jak k malému decku),alebo aj čo sa týka oblečenia.nevie sa proste obliecť,ani zladiť,zavesí na seba hocijakú starú handru,je strašne šetrný až lakomý,no nebol taký od začiatku,naozaj neviem,kde nastala chyba,či bol vždy taký a ja som to len nevnímala,alebo až teraz odhalil svoju pravú tvár,neviem:(
ale desím sa tej predstavy,že bude takýto manžel,čo asi bude.
viem,že jeho láska ku mne je veľká,a má ma rád,dáva mi najavo lásku,stará sa o mna až moc prehnane,ale neviem,či nebol tento vzťah mojím najhorším omylom v živote.
je to typický škorpion,ak máte ženy doma muža,čo je v tomto znamení narodený ,viete o čom hovorím.dá sa to vôbec nejako zmeniť ??

Agnes998

Hoci je pravda, ze s nim dost trieskala puberta, vtedy bol dost problemovy, ale potom jak stretol tuto svoju terajsiu manzelku tak sa uplne skludnil, uz su spolu 8 rokov

Agnes998

Tak na znamenia never, moj brat je tiez skorpion ale takyto egocentrik ako tvoj chlap urcite nie je, je to uplne kludny typ chalana, skor prisposobivy ako autoritativny, jeho manzelka je tiez podobny typ ako on a preto im to tak dobre klape uz roky.

24duska

Ja som skorpionka a bola som mila, nezna, mala som dobru povahu no moj expriatel si to nevazil a vyuzil to. dnes som dost tvrda osoba a vybusna neviem to zmenit.

dalsi

zbludiladusa - ty robis jednu chybu. Si tak trochu podobna povaha ako on, aspon v niecom. Chces sa mu vyrovnat. Nasli ste sa, ste v niecom podobne povahy.

Poznam par takych chlapov - su to take povahy. Egocentrici. Musi byt po jeho, len on ma pravdu. Nic sa s tym neda robit, pokial on nechce, lebo on to nevnima ako chybu.

Uvediem priklad: jeden chlapik, ked bol maly, tak sa zastaral ako dieta, mohol mat povedzme 4 roky, do asi 3-4 chlapcov, co mali 10 rokov. Nechceli mu ustupit z cesty. Povedal im, ci chcu na hubu. Nato ho chytili pod golier a zdvihli. Nechal by sa utlct, ale musel mat posledne slovo.....

Druhy taky - chlapik ala tintitko, ale take vysusena huzva. Oproti nemu boli 2 chlapi, vsetko vacsi a silnejsi. Isiel s nimi do sporu, domlatili ho jak zito. Lezal na zemi a uz si mysleli, ze je po nom. Ked sa obratili, vyskocil, napadol ich zo zadu a chlapiska skoncili na ARE...

Maju to v mozgu, mozes ich aj zabit, ale nezmenia sa.

zbludiladusa

nechápem,čo tu riešite.
ja riešim niečo celkom iné,a to prečo sa tak správa,prečo neakceptuje moju pravdu,chcela som,aby ste mi pomohli nájsť to,čo sa za tým skrýva,alebo či niektorá z vás ma tiež doma takúto povahu.či má niektorá škorpiona..verím na znamenia určite !!lebo to jeho je úplne top topov,nanho to platí tisicnasobne